Piwo pod chmurką. Majówka w parku Górczewska
30 kwietnia 2018
Dobre wieści dla osób, które spędzają majówkę w Warszawie.
W sobotę 28 kwietnia w pobliżu amfiteatru Jacksona został otwarty ogródek restauracyjny, w menu którego jest m.in. piwo.
Korty na Jelonkach niszczeją. Tak urzędnicy zabijają sport
Po kortach przy Raginisa na Jelonkach już drugi sezon hula jedynie wiatr. Niegdyś miejsce tętniące życiem, teraz niszczeje. Mieszkańcy mają pomysł co z nimi zrobić.
Dzięki temu mieszkańcy Jelonek będą mogli legalnie wypić alkohol pod chmurką.
Wszędzie zakazy
Po ostatnich zmianach w prawie, wprowadzonych przez PiS, picie alkoholu na świeżym powietrzu jest zabronione wszędzie, z wyjątkiem ogródków restauracyjnych i miejsc wskazanych przez samorządy. W Warszawie są to nowe bulwary Flotylli Wiślanej, Grzymały-Siedleckiego, Pattona, Karskiego i Religi oraz plaża Poniatówka.
(red)
.







































