REKLAMA

Białołęka

kronika policyjna

 

10-letni chłopiec pod "opieką" pijanego ojca. Interwencja mundurowych na Białołęce

  9 sierpnia 2023

10-letni chłopiec pod "opieką" pijanego ojca. Interwencja mundurowych na Białołęce
źródło: Straż Miejska

8 sierpnia po południu strażnicy miejscy otrzymali alarmujące zgłoszenie o pijanym mężczyźnie, którego przechodnie zauważyli na terenie Białołęki. "Opiekował się" on małym chłopcem.

REKLAMA

Dochodziła godzina 18, gdy strażnicy z Białołęki przyjęli niepokojące zgłoszenie. Osoba, która dzwoniła na alarmowy numer 986 poinformowała, że na przystanku autobusowym na ulicy Mehoffera znajduje się nietrzeźwy mężczyzna z około 10-letnim wystraszonym dzieckiem.

Pijany ojciec z 10-latkiem na przystanku

Na wskazane miejsce natychmiast udał się patrol, który zastał tam mężczyznę pod wpływem alkoholu oraz chłopca. Czy chcesz bezpłatnej komunikacji? Czy chcesz bezpłatnej komunikacji?
Zakorkowane ulice, brak parkingów, smog - to bolączki wielu miast w kraju. Są jednak już takie, w których bezpłatna komunikacja publiczna rozwiązuje odwieczne problemy mieszkańców. Najlepszym przykładem, że "da się" są Lubin, Bełchatów oraz Kalisz i ich wzorem Bezpartyjni Samorządowcy chcą w całej Polsce wprowadzić darmową komunikację.
Chwilę wcześniej przyjechali tam także policjanci. Na ich prośbę jeden ze strażników zaopiekował się dzieckiem, zaś drugi udzielił pomocy przedmedycznej mężczyźnie, który miał obrażenia m.in. głowy. Policjanci wezwali karetkę, jednak mężczyzna nie wymagał hospitalizacji.

- Dziecko przekazano wezwanej na miejsce interwencji matce. Dalsze czynności w tej sprawie będzie prowadziła policja - wyjaśniają strażnicy miejscy.

(jr)

.
 

Komentarze (2)

# Nejei

01.09.2023 09:51

czego wy się spodziewaliście po bialomece? Takie rzeczy to norma.Na bialomece nikt nie pilnuje bombelkow!/piesków bo w końcu piesek jak bombelek! Dziadki też naaaa... ne !

# Fjeoej

09.09.2023 09:48

Białołęka to takie rzeczy codziennie. Patologia, nie polecam! Halasy, smród z Czajki!
więcej na forum

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wakacje wrzesień i październik 2023
Wakacje wrzesień i październik 2023

Najchętniej czytane na TuBiałołęka

Artykuły sponsorowane

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

REKLAMA

REKLAMA