REKLAMA

radca prawny lukasz kwiecien 1radca prawny lukasz kwiecien 2radca prawny lukasz kwiecien 0
Bielany

kronika policyjna »

 

Wagary na Młocinach. Nastolatki z marihuaną i alkoholem

  28 czerwca 2021

alt='Wagary na Młocinach. Nastolatki z marihuaną i alkoholem'

Węzeł komunikacyjny na Młocinach to jedno z wielu miejsc kontrolowanych przez patrole szkolne. We wtorek 22 czerwca policjanci i strażnicy natknęli się na dwóch niepełnoletnich, którzy mieli przy sobie marihuanę.

REKLAMA

san giovani ogolny 2021-09-29 nowy 2san giovani ogolny 2021-09-29 nowy 0

Jak informują strażnicy miejscy, podczas interwencji 16-latkowie z podwarszawskich miejscowości nie umieli wytłumaczyć, po co przyjechali na Młociny. Wyjawili to dopiero, gdy funkcjonariusze znaleźli przy jednym z nich foliową torebkę zawierająca zielono-brunatny susz roślinny.

Niepełnoletni z marihuaną

- Nieletni przyznali, że jest to marihuana, którą zamierzali wspólnie wypalić - pisze straż miejska. - Obaj zostali przewiezieni do komendy rejonowej policji. Tam badanie testerem narkotykowym potwierdziło, że jest to marihuana. Młodymi ludźmi zajęli się policjanci z wydziału d/s profilaktyki społecznej nieletnich i patologii.

To nie koniec incydentów z udziałem młodzieży wagarującej w ostatnim czasie na Młocinach. Pewna 16-latka czuła się już dostatecznie dorosła, by pić alkohol. Jej plany pokrzyżował jednak patrol szkolny.

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

16-latka z alkoholem

- Wspólny patrol szkolny straży miejskiej i policji, który przed południem 21 czerwca kontrolował otoczenie węzła komunikacyjnego na Młocinach zwrócił uwagę na nerwowo zachowującą się nieletnią - relacjonują strażnicy. - Dziewczyna została wylegitymowana. 16-latka jest mieszkanką stolicy i powinna o tej porze być w szkole.

Podczas interwencji funkcjonariusze skontrolowali jej plecak. Znajdowało się w nim piwo, paczka papierosów oraz opakowanie soku, silnie pachnącego... alkoholem. Dziewczyna została przewieziona do komendy rejonowej policji, do której również telefonicznie wezwano opiekuna nastolatki.

(db)

Dziękujemy, że czytasz nasze artykuły. Chcesz na bieżąco śledzić ważne sprawy w Twojej dzielnicy i w Warszawie?
 Zapisz się do naszego newslettera 
 Obserwuj nas na Google News 
 

REKLAMA

bck hip hop 2bck hip hop 0

Komentarze (1)

# Kolo

29.06.2021 08:04

Tak przy okazji to może jakieś patrole by się pojawiły w okolicach okraglaka kolo placu zabaw (za garazami). Potrzebny będzie tylko bardzo gruby bloczek mandatów bo siedzą tam tabuny pijanych rodziców dzieci bawiących się na owym placu zabaw. Siedzą i godzinami piją alkohol opiekując się przy okazji dziećmi, wokół pełno butelek po wódce i bluzgi słyszalne na pół kilometra i... brak jakiegokolwiek patrolu. A jak już jest patrol to sobie pro forma przejedzie ulica ale za garaże to już nie zaglądają. I wszyscy widzą to co chcą zobaczyć... Prośba o interwencję.
więcej na forum

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

smaki zycia 2024-09-03 3smaki zycia 2024-09-03 0
Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

refleks chlodnictwo 2024-11-21 1refleks chlodnictwo 2024-11-21 2refleks chlodnictwo 2024-11-21 0

Najnowsze informacje na TuBielany

Misz@masz

Artykuły sponsorowane

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni