Pełczyńskiego: będzie połączenie z Powstańców i autobus
10 września 2013
Bemowski ratusz potwierdza: jest 9,5 mln zł na wykup gruntów i przedłużenie Pełczyńskiego.
Urocze misie stanęły na ulicach Bemowa
Latacz, Ringo, Bemik, Ratowniś, Radarek i Watek - wzorem krasnali z Wrocławia - zamieszkali w północnej części dzielnicy Bemowo. Mieszkańcy mogą już robić sobie z nimi zdjęcia.
Będzie to idealny dojazd do powstającego Skweru Sportów Miejskich.
Prace mają ruszyć w połowie przyszłego roku, ulica będzie gotowa w 2015 r. Pojawił się także pomysł, aby Pełczyńskiego kursował mikro autobus na trasie: Osiedle Górczewska - Lazurowa - Narwik - Pełczyńskiego - Powstańców Śląskich - Górczewska - Osiedle Górczewska.
O tym jednak mają jeszcze zdecydować mieszkańcy.
(red)
.













































