REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Targówek

kronika policyjna

 

Pechowa przygoda mieszkańca Bródna. Wpadł do fosy dawnego wybiegu "miśków"

  7 lutego 2022

Pechowa przygoda mieszkańca Bródna. Wpadł do fosy dawnego wybiegu "miśków"
źródło: Straż Miejska

49-latek wpadł do fosy nieczynnego wybiegu dla niedźwiedzi w parku Praskim. Wezwanie pomocy usłyszała przechodząca obok kobieta.

REKLAMA

W czwartek 3 lutego około godz. 15:30 strażnicy miejscy patrolujący Pragę otrzymali zgłoszenie o mężczyźnie, który znalazł się na dawnym wybiegu dla niedźwiedzi w al. "Solidarności". Choć popularnych "miśków" nie ma w tym miejscu od 2020 roku, funkcjonariusze natychmiast podjęli interwencję.

REKLAMA

Wpadł do fosy

- Gdy przyjechaliśmy na miejsce, zobaczyliśmy mężczyznę w średnim wieku, który chodził po betonowych górkach na terenie wybiegu - opowiada strażniczka, która brała udział w akcji. - Był wystraszony i mokry. Po chwili zszedł do fosy i zaczął ustawiać na sobie metalowe kosze, które tam leżały. Powiedzieliśmy mu, by tego nie robił i wezwaliśmy straż pożarną.

Przyjechały trzy sekcje strażaków. Do fosy wstawiono składaną drabinę, która z trudem sięgała do wysokości barierki ogradzającej wybieg. Mocno wystraszony mężczyzna wspiął się po niej na górę. Nie miał widocznych obrażeń i nie było czuć od niego alkoholu. Nie umiał wytłumaczyć, jak znalazł się w fosie. Stanowczo twierdził jednak, że sam tam nie wskoczył. Ponieważ skarżył się, że boli go głowa i dolna część pleców, strażnicy wezwali kartkę. 49-letni mieszkaniec Bródna został przewieziony do szpitala.

(db)

 

Komentarze (4)

# Bródny miś

07.02.2022 19:46

I jeszcze pewnie był zdziwiony, że ludzie nie rzucają mu cukierków?

# aneciaa

08.02.2022 19:50

Zwierzęta z Warszawy B powinny mieć wizy i płacić myto na mostach.

# Janinka

08.02.2022 20:04

To jeden z wyborców Rafała !

REKLAMA

# Claudia Klein

13.02.2022 23:13

Witam i witam w Spotcap Global Financial Services. Nazywam się Claudia Klein, jestem pożyczkodawcą i doradcą finansowym. Oferuję wszelkiego rodzaju usługi pożyczkowe
Czy pilnie potrzebujesz wsparcia finansowego? Potrzebujesz pożyczki na różne cele? jeśli odpowiedź brzmi tak, radzę skontaktować się z moją firmą przez | spotcapglobalservices@gmail.com | lub napisz do nas na WhatsApp: +4915758108767 | i mieć pożyczkę na swoim koncie w ciągu 24 godzin, ponieważ świadczymy doskonałe usługi pożyczkowe na całym świecie.
Oferujemy wszelkiego rodzaju usługi pożyczkowe (Pożyczka Osobista, Pożyczka Biznesowa i wiele innych), oferujemy zarówno pożyczki długoterminowe, jak i krótkoterminowe, a także możesz pożyczyć do 15 mln euro i udzielamy pożyczek z niskim oprocentowaniem 3% rocznie. Moja firma pomoże Ci osiągnąć różnorodne cele dzięki szerokiej gamie produktów pożyczkowych.
Zdaję sobie sprawę, że uzyskanie legalnej pożyczki zawsze było ogromnym problemem. Dla osób, które mają problemy finansowe i potrzebują ich rozwiązania, wiele osób ma trudności z uzyskaniem pożyczki kapitałowej w lokalnych bankach lub innych instytucjach finansowych z powodu wysokie oprocentowanie, niewystarczające zabezpieczenia, stosunek zadłużenia do dochodów, niska ocena kredytowa lub inne powody
Koniec z czekaniem i stresującymi wizytami w bankach. Nasza usługa jest dostępna 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu - możesz otrzymać pożyczkę i realizować transakcje zawsze i wszędzie, gdzie tego potrzebujesz
Zapewniamy 24-godzinne usługi pożyczkowe światowej klasy. W przypadku zapytań / pytań? - Wyślij e-mail do | spotcapglobalservices@gmail.com | lub napisz do nas na WhatsApp: +4915758108767 | & Odbierz odpowiedź natychmiast
Twoja rodzina, przyjaciele i koledzy nie muszą wiedzieć, że masz mało gotówki, po prostu napisz do nas, a otrzymasz pożyczkę.
Twoja wolność finansowa jest w Twoich rękach!!
więcej na forum

REKLAMA

REKLAMA

Najnowsze informacje

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Najchętniej czytane na TuTargówek

Artykuły partnerskie

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje
Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl    Stanowią one własność prawnie chronioną należącą do Wakacje.pl S.A. i/lub jej partnerów.

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Polecamy w naszym pasażu

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA