Objazdowy teatrzyk
9 lipca 2010
Podczas wakacji maluchy będą miały okazję obejrzeć przedstawienie w plenerze "Elmer słoń w kratkę". Wstęp wolny.
Spór o ul. Mikołaja Trąby: ktoś chce zarobić czy zaoszczędzić?
Trwają przepychanki pomiędzy miastem a firmą JW Construction, która wybudowała osiedle przy Mikołaja Trąby. O co? Kto i za ile przebuduje wewnętrzną drogę. - Deweloper chce zarobić na czymś, na czym sam zaoszczędził - mówią urzędnicy.
Elmer staje się kolejnym ze słoni. Nie jest szczęśliwy.
To zdarzenie pozwoli bohaterowi zrozumieć, że jest się kochanym za to, jakim się jest, a nie za to, jakim by się chciało być. Zrozumie, że warto być sobą. Cała historia kończy się wielką, wesołą, kolorową zabawą.
kc
Przedstawienie obejrzymy:
- 10.07, godz. 17.00 - plac zabaw przy Odkrytej przy ska-teparku
- 11.07, godz. 12.00 - plac zabaw między Brzezińską a Henrykowską
- 24.07, godz. 12.00 - plac zabaw przy Erazma z Zakro-czymia (przy SP nr 344, wejście od Światowida)
- 25.07, godz. 17.00 - plac zabaw między Kiersnowskiego a Fletniową
- 01.08, godz. 12.00 - plac zabaw w parku Strumykowa
- 21.08, godz. 17.00 - park Henrykowski









































