REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wola

komunikacja

 

Nowy parking podziemny na Woli. Zapłacimy 6 zł/h

  29 marca 2023

Nowy parking podziemny na Woli. Zapłacimy 6 zł/h
źródło: materiały inwestora

Przy Przyokopowej, w bezpośrednim sąsiedztwie Muzeum Powstania Warszawskiego, otwarty został ogólnodostępny parking podziemny na 121 samochodów. Za godzinę postoju trzeba zapłacić 6 zł.

REKLAMA

Nowy publiczny parking powstał na terenie kompleksu biurowego Wola Center przy Przyokopowej 33. Właściciel postanowił wydzielić 121 miejsc postojowych, z których skorzystają np. turyści odwiedzający Muzeum Powstania Warszawskiego. Parkingi modułowe miały uratować Warszawę. Nie powstał ani jeden Dlaczego nie powstał ani jeden parking modułowy?
Parkingi modułowe miały być receptą na palący problem, jakim jest ciągły wzrost liczny samochodów wjeżdżających do centralnych dzielnic Warszawy. Przed czterema laty Zarząd Transportu Miejskiego zaproponował nawet pilotażowy program, zaś wolski ratusz wskazał wstępne lokalizacje. Potem zapadła cisza.

Parking obok Muzeum Powstania Warszawskiego

Średnia cena za godzinę parkowania wynosi 6 zł, a na terenie parkingu zewnętrznego znajdują się dwa parkometry umożliwiające płatność kartą. Parking wyposażony jest w czytniki tablic rejestracyjnych oraz kody QR. Wkrótce Navipark udostępni aplikację do rezerwacji miejsc online z możliwością przedpłaty.

Podziemna hala garażowa jest wyposażona także w dziewięć miejsc do ładowania samochodów elektrycznych: sześć stacji o mocy 22 kWh oraz trzy stacje DC umożliwiające szybkie ładowanie.

Zapraszamy na zakupy

Parking w Warszawie za 6 zł/h

- Firmy i jednostki samorządowe coraz częściej wybierają warszawską Wolę na lokalizację swoich biur, czego dowodem jest stałe zainteresowanie wynajmem powierzchni w naszym kompleksie, objawiające się nowymi umowami najmu lub zwiększeniem powierzchni zajmowanych przez obecnych najemców. Ta popularność powoduje wzrost zapotrzebowania na miejsca postojowe, któremu wyszliśmy naprzeciw otwierając parking publiczny. Jest to ułatwienie nie tylko dla najemców Wola Center, ale także dla okolicznych mieszkańców i osób, które tu pracują lub załatwiają swoje sprawy w pobliżu. Dla firmy Hines niezwykle ważne jest podejmowanie zrównoważonych inicjatyw, które mogą przyczynić się do lepszego funkcjonowania obiektów, a jednocześnie pozytywnie wpłynąć na środowisko naturalne. Dlatego na naszym nowym parkingu dostępnych jest aż dziewięć ładowarek dla pojazdów elektrycznych - mówi Rafał Lisak z Hines.

Wola Center to kompleks biurowo-usługowy o łącznej powierzchni 35 tysięcy metrów kwadratowych, w którym znajduje się także przestrzeń coworkingowa. Najemcy mają do dyspozycji infrastrukturę rowerową, patio, a także zielone tarasy.

(jok)

.
 

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Twój może być pierwszy...

REKLAMA

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuWola

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Artykuły sponsorowane

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA