REKLAMA

REKLAMA

Wakacje z Warszawy

REKLAMA

Bemowo

komunikacja

 

Nowe utrudnienia na Powstańców i Górczewskiej. Metro coraz bliżej

  25 listopada 2021

Nowe utrudnienia na Powstańców i Górczewskiej. Metro coraz bliżej
TuStolica.pl

W piątek 26 listopada wieczorem rozpoczną się kolejne prace obok bemowskiego ratusza, a w sobotę przełożony zostanie ruch obok Wola Parku.

REKLAMA

Budowniczowie metra pracują nad wprowadzeniem na Górczewskiej docelowej organizacji ruchu, mającej obowiązywać po zakończeniu budowy stacji Bemowo i Ulrychów. Tym razem układana będzie ostatnia warstwa asfaltu na południowej części skrzyżowania z Powstańców Śląskich oraz prowadzone będą prace na północnej jezdni wolskiego odcinka.

REKLAMA

Zamknięcie Powstańców Śląskich

W piątek 26 listopada ok. godz.

22.00 zostaną zamknięte obie jezdnie Powstańców Śląskich od Konarskiego i Czumy do skrzyżowania z Górczewską. Kierowcy jadący Powstańców Śląskich od strony Bielan na skrzyżowaniu z Górczewską będą musieli skręcić w lewo lub w prawo. Z kolei jadący od strony Hali Wola będą musieli skręcić w lewo w Czumy lub w prawo w Konarskiego. Prawy pas Powstańców Śląskich przed Konarskiego zostanie wyłączony z ruchu. Z Konarskiego i Czumy nie będzie możliwości skrętu w stronę Górczewskiej. Ruch Górczewską w stronę centrum przez skrzyżowanie z Powstańców Śląskich nadal będzie odbywał się jezdnią północną. Nie będzie możliwości skrętu w prawo w stronę Człuchowskiej. Objazd utrudnień wyznaczono Człuchowską i Lazurową do Górczewskiej oraz Górczewską do Lazurowej i Połczyńskiej.

Autobusy linii 112 zostaną skierowane na trasę objazdową ulicami Powstańców Śląskich, Górczewską, Konarskiego, ponownie Powstańców Śląskich i Człuchowską. Linia 190 będzie kursowała ulicami Leszno, Górczewską, Konarskiego i Powstańców Śląskich. Autobusy linii nocnej N01 pojadą ulicami Powstańców Śląskich, Górczewską, Konarskiego, Powstańców Śląskich do Dźwigowej. Linia N42 ominie utrudnienia ulicami Górczewską, Konarskiego do Powstańców Śląskich.

REKLAMA

Prace na Górczewskiej

W sobotę 27 listopada ruch w ciągu Górczewskiej w kierunku Powstańców Śląskich na wysokości skrzyżowania z Góralską zostanie przełożony na jezdnię południową. W kierunku centrum poprowadzony zostanie jeden pas ruchu, natomiast w kierunku Powstańców Śląskich - dwa. Powrót na właściwą jezdnię zaprojektowano na wysokości Konarskiego.

Utrudniony będzie dojazd do Wola Parku. Klienci nie będą mogli skorzystać ze zjazdu w stronę centrum handlowego z jezdni północnej (w stronę Powstańców Śląskich). Zjazd i wjazd z jezdni południowej (w stronę centrum) będzie nadal możliwy, z wyjazdem wyłącznie w stronę centrum. Dodatkowo w sobotę 27 listopada wjazd do sklepu na wysokości Krępowieckiego zostanie zwężony do jednego pasa ruchu. Wyjazd możliwy będzie wyłącznie w kierunku Powstańców Śląskich. W niedzielę 28 listopada dojazd do centrum handlowego na wysokości Krępowieckiego zostanie całkowicie zamknięty. W tym dniu dojazd do sklepu możliwy będzie tylko od strony Powstańców Śląskich.

REKLAMA

Kiedy koniec utrudnień?

W niedzielną noc 28/29 listopada zakończy się asfaltowanie na Powstańców Śląskich i prace na północnej jezdni Górczewskiej. Skrzyżowanie obok bemowskiego ratusza zacznie funkcjonować we wszystkich relacjach. Ruch w rejonie skrzyżowania zostanie poprowadzony po południowej jezdni Górczewskiej, zgodnie z jej kierunkiem ruchu. Na Górczewskiej od Powstańców Śląskich do przewiązki pomiędzy jezdniami wyłączony z ruchu będzie jeszcze skrajny lewy pas w kierunku Babic. Przywrócona zostanie docelowa geometria skrzyżowania z Klemensiewicza.

Na odcinku Górczewskiej od Przanowskiego do wjazdu do Wola Parku obie jezdnie Górczewskiej zwężone będą o lewe pasy. Natomiast na odcinku od wjazdu do centrum handlowego do Góralskiej ruch będzie się odbywał wyłącznie po jezdni północnej.

(dg)

.
 

Komentarze (5)

# kierowca bombowca

02.12.2021 13:39

Tylko komu i w czym przeszkadzał wyjazd z Klemensiewicza w lewo w Górczewską ?
Teraz znowu trzeba będzie jeździć do Powstańców Śląskich żeby zawrócić i powiększać korek na pasie do skrętu w lewo. Albo jechać przez osiedla do stojącej Lazurowej.

# USA

02.12.2021 15:56

DZIŚ OTRZYMAŁEM SWOJĄ POŻĄDANĄ KWOTĘ POŻYCZKI ŚWIĄTECZNEJ 520 000 USD OD NIEZAWODNEJ I ZAUFANEJ FIRMY POŻYCZKOWEJ. JEŚLI POTRZEBUJESZ POŻYCZKI TERAZ E-MAIL KONTAKT drbenjaminfinance@gmail.com
Witam, jestem tutaj, aby zeznać, w jaki sposób dostałem pożyczkę od BENJAMIN LOAN FINANCE (drbenjaminfinance@gmail.com) Nie wiem, czy potrzebujesz pilnej pożyczki na opłacenie rachunków, rozpoczęcie działalności lub budowę domu, oferują wszelkiego rodzaju pożyczki. Więc nie wahaj się skontaktować z dr Benjaminem Owenem, który posiada wszystkie informacje o tym, jak szybko i bezboleśnie uzyskać pieniądze bez kosztów/stresu za pośrednictwem poczty e-mail: drbenjaminfinance@gmail.com
Rozważ wszystkie swoje problemy finansowe rozwiązane i rozwiązane JAK NAJSZYBCIEJ. Udostępnij to, aby pomóc duszy już teraz DZIĘKI.

 Damian9436

06.12.2021 10:50, wpis modyfikowany 1 raz,ostatnio 10.12.2021 12:28

Coraz więcej tych wszystkich przebudów.
www.24kato.pl

REKLAMA

# somsiad

06.12.2021 14:05

Od kiedy będzie można znowu z Klemensiewicza w lewo skręcać?

# kierowca bombowca

08.12.2021 13:36

#somsiad napisał(a) 06.12.2021 14:05
Od kiedy będzie można znowu z Klemensiewicza w lewo skręcać?
Być może po następnych wyborach , o ile większość znów nie wybierze tych samych...
więcej na forum

REKLAMA

REKLAMA

Najnowsze informacje

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Artykuły partnerskie

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Polecamy w naszym pasażu

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA