REKLAMA

REKLAMA

Wakacje z Warszawy

REKLAMA

Bemowo

kronika policyjna

 

Kolekcjoner kart bankomatowych wylądował na Kolskiej

  27 listopada 2021

Kolekcjoner kart bankomatowych wylądował na Kolskiej
źródło: Straż Miejska

Miał przy sobie plik cudzych kart bankomatowych. Twierdził, że za ich pomocą chciał kupić sobie... alkohol.

REKLAMA

Dochodziła godzina 20, gdy strażnicy miejscy z Bemowa otrzymali zgłoszenie o nietrzeźwym mężczyźnie, który 24 listopada zakończył dzień twardym lądowaniem na chodniku przy ulicy Dywizjonu 303.

REKLAMA

Na miejsce przybyła karetka

Kiedy przyjechali na miejsce, nietrzeźwym zajmowało się pogotowie ratunkowe. Po przeprowadzonym badaniu okazało się, że nie wymagał on hospitalizacji, a jedynie noclegu. Tym zajęli się strażnicy miejscy. Podjęto decyzję o przewiezieniu mężczyzny do Stołecznego Ośrodka dla Osób Nietrzeźwych.

REKLAMA

Miał cudze karty

Po wylegitymowaniu delikwenta strażnicy przeprowadzili kontrolę, aby upewnić się, że nie ma on przy sobie niebezpiecznych przedmiotów. Mężczyzna wyjął wówczas z kieszeni cztery karty bankomatowe wystawione na kogoś innego. Tłumaczył, że za ich pomocą chciał zakupić alkohol. Po wytrzeźwieniu w placówce przy Kolskiej będzie musiał wyjaśnić policjantom, jak cudze karty znalazły się w jego kieszeni.

(db)

Chcesz wiedzieć więcej o Warszawie, decyzjach samorządu stolicy i swojej dzielnicy? Zapisz się na newsletter.

 

Komentarze (2)

# USA

02.12.2021 15:55

DZIŚ OTRZYMAŁEM SWOJĄ POŻĄDANĄ KWOTĘ POŻYCZKI ŚWIĄTECZNEJ 520 000 USD OD NIEZAWODNEJ I ZAUFANEJ FIRMY POŻYCZKOWEJ. JEŚLI POTRZEBUJESZ POŻYCZKI TERAZ E-MAIL KONTAKT drbenjaminfinance@gmail.com
Witam, jestem tutaj, aby zeznać, w jaki sposób dostałem pożyczkę od BENJAMIN LOAN FINANCE (drbenjaminfinance@gmail.com) Nie wiem, czy potrzebujesz pilnej pożyczki na opłacenie rachunków, rozpoczęcie działalności lub budowę domu, oferują wszelkiego rodzaju pożyczki. Więc nie wahaj się skontaktować z dr Benjaminem Owenem, który posiada wszystkie informacje o tym, jak szybko i bezboleśnie uzyskać pieniądze bez kosztów/stresu za pośrednictwem poczty e-mail: drbenjaminfinance@gmail.com
Rozważ wszystkie swoje problemy finansowe rozwiązane i rozwiązane JAK NAJSZYBCIEJ. Udostępnij to, aby pomóc duszy już teraz DZIĘKI.

 Damian9436

06.12.2021 10:50, wpis modyfikowany 1 raz,ostatnio 10.12.2021 12:27

Jakoś nie interesuje mnie to.
www.24kato.pl
więcej na forum

REKLAMA

REKLAMA

Najnowsze informacje

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Artykuły partnerskie

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje
Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl    Stanowią one własność prawnie chronioną należącą do Wakacje.pl S.A. i/lub jej partnerów.

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Polecamy w naszym pasażu

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA