Niedzielne śmietniki
30 marca 2007
Czytelnicy "Echa" od dawna alarmują, że osiedlowe śmietniki wyglądają fatalnie zwłaszcza w niedziele.
Jakie powinny być "skwery leśne"?
Czy na Białołęce powstaną trzy nowe skwery leśne? To jeden z pierwszych projektów, który pojawił w kolejnej edycji budżetu obywatelskiego. Na czym dokładnie polega?
Zresztą w dni robocze kosze są opróżniane na ogół w wystarczającym stopniu. Weekendy większość z nas spędza w pobliżu domu. Naszym prawem jest wyrzucanie śmieci do koszy. A obowiązkiem samorządu je opróżniać - także w niedziele, jeśli jest taka potrzeba. Nawet kilka razy dziennie.
Bw
.








































