Narazili własne życie, by uratować innych
6 listopada 2015
Praca w policji to służba i powołanie - dowodzą tego legionowscy policjanci.
"Nie" dla praktyk SML-W. Lokatorzy zakładają stowarzyszenie
Ciągłe podwyżki, niewywiązywanie się z obietnic, działania zmierzające wyłącznie do zarabiania, a nie dla dobra mieszkańców. To zarzuty, które stawiają legionowskiej SML-W użytkownicy facebookowego forum "Nie dla SMLW Legionowo". Założyciele forum zakładają właśnie Stowarzyszenie Legionowskich Lokatorów.
Dowiedzieli się od niej, że w środku są jeszcze dwaj mężczyźni. Nie zważając na ryzyko weszli do płonącego domu, skąd wyprowadzili 87-letniego mężczyznę, a później, już w asyście przybyłej straży pożarnej, jeszcze 57-latka.
Gdyby nie zdecydowanie i szybka reakcja policjantów - doszłoby do tragedii. No, to teraz czekamy na pierwsze komentarze pogardliwie odnoszące się do pracy policji...
TW Fulik
Autor zamieszcza swoje teksty
na podstawie informacji pozyskanych operacyjnie od służb mundurowych





































