Na stacji metra Wawrzyszew zginął człowiek
26 marca 2015
Dziś po południu na stacji metra zginął mężczyzna.
Do zdarzenia doszło po godz. 14:00 na stacji Wawrzyszew. Policja nie podaje na razie żadnych szczegółów.
S7 o kroczek bliżej. Na północną wylotówkę mieszkańcy czekają kilka dekad
Planowana trasa ekspresowa S7 przez Bemowo i Bielany zapewne niejednemu spędza sen z powiek. Najstarsi mieszkańcy pamiętają, że była o niej mowa już kilka dekad temu. W końcu ruszył przetarg na wykonanie... dokumentacji projektowej i uzyskanie zezwoleń na budowę.
Nie wiadomo, czy był to wypadek, czy - co bardziej prawdopodobne - samobójstwo.
Ze względu na układ torów pociągi M1 kursują tylko na odcinku Kabaty - Plac Wilsona, wszystkie bielańskie stacje są nieczynne. ZTM skierował siedemnaście autobusów na linię zastępczą Z, kursującą z pl. Wilsona ulicami Słowackiego i Kasprowicza do stacji Młociny. Mimo to w godzinach popołudniowego szczytu na przystankach tramwajowych na pl. Wilsona, przy Teatrze Komedia i Marymoncie panował gigantyczny tłok.
DG
.









































