Mnóstwo atrakcji na "Pikniku z Tatą" w Lesie Bielańskim
3 czerwca 2015
21 czerwca Las Bielański opanują dzieci i tatusiowie - po raz kolejny organizowany jest "Piknik z Tatą".
Przy Cegłowskiej będzie kolorowo. "Zostawcie park i ogródek"
Powoli rozpoczyna się długo obiecywana metamorfoza terenu przy Cegłowskiej 39.
Detkensa. 21 czerwca między 10.00 a 16.00 czekać będzie moc atrakcji.
Jakich? Między Kamedulską a Marymoncką kursować będzie wahadłowo powóz konny, o 12.00 (po mszy świętej, rozpoczynającej się o godzinie 11.00) oraz o 14.00 wystąpi orkiestra dęta OSP Joniec, o 13.00 Teatr OdSkocznia wystąpi ze spektaklem "Prot i Filip".
źródło: Dobre Miejsce
Wszystkie atrakcje w plenerze, łącznie z plenerową sceną, udostępniane będą bezpłatnie. W razie deszczu spektakl teatralny dla dzieci będzie realizowany w auli.
Dobre Miejsce, ul. Dewajtis 3
(wt)
.













































