Międzylesie bez parkingu
23 października 2011
Mieszkańcy Międzylesia chcą, by przy ich stacji PKP powstał parking. Niestety, zdaniem urzędników parkingów jest w okolicy wystarczająco dużo.
Absurdy historii: metro do Falenicy
W latach 70-tych zakładano, że do Falenicy kursować będzie metro. Nie miało to najmniejszego sensu.
Najczęściej muszę parkować przy PKP Anin, bo innych możliwości nie ma. Dlaczego to właśnie u nas jest taki problem z budową parkingu? Jakoś przy okolicznych stacjach to się udało - zastanawia się mieszkaniec Międzylesia.
Urzędnicy nie widzą niestety takiej konieczności.
- Powstał już parking w Aninie, wkrótce zostanie oddany w Wawrze, w 2013 r. zaplanowany jest w Falenicy, funkcjonują też parkingi w Józefowie. W Międzylesiu nie są planowane (można dojechać do pobliskiego Anina) albowiem brakuje tu miejsca - kwituje krótko rzecznik wawerskiego ratusza Andrzej Murat.
Anna Sadowska
.



































