REKLAMA

Targówek

kronika policyjna »

 

Rowerzysta obnażał się przed kobietami. Szybko usłyszał zarzuty

  8 września 2023

alt='Rowerzysta obnażał się przed kobietami. Szybko usłyszał zarzuty'
źródło: KRP VI

Determinacja policjantów z Targówka zaowocowała ustaleniem personaliów poszukiwanego rowerzysty, który na początku lipca prezentował swoje "walory" młodym kobietom.

REKLAMA

Policjanci z wydziału kryminalnego komisariatu policji na Targówku szukali rowerzysty, który pokazywał młodym kobietom, czym go natura obdarzyła. Swoje przyrodzenie i zabawy z nim zaprezentował m.in. Jakie perfumy damskie wybrać na lato? Sprawdź zapachy, które są świeże i lekkie! Jakie perfumy damskie wybrać na lato? Sprawdź zapachy, które są świeże i lekkie!
Damskie perfumy są dzisiaj nieodłącznym elementem codziennych stylizacji na uczelnie, do pracy, na spotkanie z przyjaciółmi. Równie ważnym jak dobrze dobrane dodatki, biżuteria, odpowiedni makijaż czy fryzura.
kobiecie stojącej na przystanku autobusowym "Toruńska 06".

Wulgarnie obnażał się przed kobietami

Ustalenie jego danych było dla kryminalnych priorytetem, choć nie było to wcale takie łatwe. Śledczy ponoć wykonali mnóstwo czynności w tej sprawie, nawiązali współpracę z policjantami z innych jednostek i szczegółowo przeanalizowali każdą zdobytą informację. Wizerunek mężczyzny opublikowano niedawno w mediach. Informacje, które kryminalni zgromadzili w trakcie prowadzonych działań, doprowadziły ich na... Wolę. Tam, w mieszkaniu matki, zatrzymali 54-latka. W trakcie przeszukania policjanci zabezpieczyli jego telefon komórkowy, dwa komputery i nośniki pamięci oraz rower i odzież, w którą był ubrany podczas tego zdarzenia. Następnie śledczy przeszukali mieszkanie mężczyzny, w którym zabezpieczyli kolejne nośniki pamięci.

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

54-latek odpowie za swoje czyny

6 września śledczy doprowadzili 54-latka na przesłuchanie do Prokuratury Rejonowej Warszawa Praga Północ. Tam usłyszał zarzut karny. Prokurator zastosował wobec niego policyjny dozór połączony z zakazem zbliżania się do pokrzywdzonych i kontaktowania z nimi w jakiejkolwiek formie. Grozi mu kara do trzech lat więzienia.

- Apelujemy do innych kobiet, które znalazły się w podobnej sytuacji z udziałem tego mężczyzny, aby zgłaszały się do komisariatu policji na Targówku w celu złożenia zawiadomienia - zachęca komisarz Paulina Onyszko.

(jr)

.
 

REKLAMA

Komentarze (2)

# Pessa

13.09.2023 12:50

Brawo policja!

# jedwab

14.09.2023 09:23

ciekawe czy kolektyw od lgiesośtam cośtam nie podniesie teraz krzyku że to ich towarzysz który w ten sposób chciał przekazać światu swoją niebinarność oraz inność.
A koleżka stwierdzi w areszcie że przecież to on jest prześladowany za swoją inność, bo on tak naprawdę to czuje się w sumie kobietą, która czuła że musi pokazać swojego kobiecego członka innym kobietom...
więcej na forum

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuTargówek

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Najchętniej czytane na TuTargówek

Misz@masz

Artykuły sponsorowane

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

City Break
City Break

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe