Metro także w nocy
23 lutego 2007
Od 16 lutego warszawskie metro jeździ także w nocy. Ta zmiana dotyczy tylko weekendów.
Zadecyduj, gdzie staną stojaki na rowery
Miejsce do bezpiecznego przypięcia roweru to na Białołęce nadal rzecz mocno deficytowa. I choć rusza tu Veturilo, to nie każdy chce korzystać z roweru miejskiego, skoro ma własny. I tu właśnie zaczyna się problem - gdzie nim zaparkować?
Dodatkowe kursy będą się odbywały co pół godziny: z Kabat pociągi będą wyruszały o: 0.30, 1.00, 1.30, 2.00 i 2.30, a z pl. Wilsona o godz. 0.45, 1.15, 1.45, 2.15 i 2.45..










































