REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Bemowo

drogi

 

Metro prawie gotowe. W weekend frezowanie Górczewskiej

  25 marca 2022

Metro prawie gotowe. W weekend frezowanie Górczewskiej
źródło: Metro Warszawskie

W weekend 26-27 marca konsorcjum Gülermak-Astaldi będzie asfaltować północną jezdnię Górczewskiej na odcinku od Góralskiej do Konarskiego.

REKLAMA

Prace rozpoczną się już w piątek o godz. 22:00. Budowniczowie stacji metra Ulrychów rozpoczną wówczas układanie ścieralnej warstwy asfaltu na Górczewskiej. W czasie tych prac kierowcy jadący w kierunku Powstańców Śląskich będą kierowani na sąsiednią jezdnię. Ruch na jezdni południowej będzie odbywać się po jednym pasie w każdym kierunku.

REKLAMA

Będą utrudnienia

Jadący w kierunku Powstańców Śląskich zjadą na południową jezdnię na skrzyżowaniu z Góralską. Przed skrzyżowaniem będą mieli do dyspozycji tylko jeden pas do jazdy prosto oraz pas do skrętu w lewo w Góralską. Skrajny prawy pas oraz jeden z pasów do jazdy prosto zostaną wyłączone z ruchu.

Kierowcy powrócą na swoją jezdnię na skrzyżowaniu z Konarskiego. Dostępny dla nich będzie jeden pas do jazdy prosto i skrętu w lewo. Jadący z przeciwnej strony będą mogli skręcić z osobnych pasów w lewo lub w prawo w Konarskiego lub jechać prosto. Drugi pas do jazdy prosto zostanie wygrodzony.

REKLAMA

Dojazd do Wola Parku

W czasie prac cały czas możliwy będzie dojazd do Wola Parku. Będzie się on odbywał wyłącznie przejazdem pod wiaduktem drogowym. Wyjazd na Górczewską możliwy będzie, tak jak dotychczas, w prawo w stronę centrum.

- Ruch pieszych i rowerzystów pozostanie bez zmian - zapowiada urząd miasta. - Przejścia dla pieszych przez Górczewską będą funkcjonowały przez cały czas prac. Zapewnione także zostanie dojście do tymczasowych przystanków na jezdni południowej.

(dg)

 

Komentarze (4)

# nnn

26.03.2022 11:08

Gdy przeczytałem "od Góralskiej do Konarskiego" to liczyłem na położenie nowego asfaltu na całym odcinku. Tymczasem (stan na sobotę godz. 9.00) wyfrezowano trzy krótkie odcinki tam gdzie były ogrodzenia budowy metra czyli przy pierwszym od Goralskiej wjeździe do centrum handlowego, potem przerwa do kolejnego wjazdu i tam kawałek wyfrezowane, potem znowu przerwa i wyfrezowane kawałek przy pustej obudowie fotoradaru. Może się mylę, ale chyba nic się nie zmieni, bo maszyn frezujących już nie ma. Jeśli tak ma wygladać remont to ktoś odwala fuszerkę, bo te niefrezowane odcinki są również do wymiany. Ktoś z miejskich urzędników powinien to chyba nadzorować. Metro nie niszczyło jezdni tylko za ogrodzeniem, bo ciężarówki intensywnie dowożące materiały korzystały z całości.

# Porażka

26.03.2022 13:44

Rafałek usterka w akcji. Bylenak i drogo.

# Arpa61

28.03.2022 07:38

Rafalala Taśman zwana Czajką LPG+ i jej/jego ferajna z PO odwalają partaninę, jak zwykle. Mają to w genach po stepowych zachodnioazjatyckich przodkach zmiksowanych z Teutonami. Ich "tenkraj" nie interesuje, po co jak są Niemcy i matuszka Grodzkiego Rassieja?

REKLAMA

# Stefan

30.03.2022 05:49

Rafał wydał pieniądze na pederastów od LGBT i na drogę nie starczyło. Ważne że jest dom samotnego pedryla
więcej na forum

REKLAMA

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Najnowsze informacje

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Artykuły partnerskie

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Polecamy w naszym pasażu

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA