REKLAMA

atal zakatek harmonia 1atal zakatek harmonia 2atal zakatek harmonia 0
Białołęka

teatr

 

Marzycielka - czyli kilka godzin z życia kretynki

  7 maja 2015

alt='Marzycielka - czyli kilka godzin z życia kretynki'
Małgorzata Duda-Kozera znana jest widowni również ze spektaklu "Klimakterium".

Komediowy monodram Małgorzaty Dudy-Kozery, znanej między innymi z hitu "Klimakterium", wystawiony zostanie 24 maja w Białołęckim Ośrodku Kultury.

REKLAMA

cmp moje zdrowie 2cmp moje zdrowie 0
W jedno z majowych popołudni warto wybrać się na monodram napisany przez Jerzego Andrzeja Masłowskiego - popularnego autora piosenek, opowiadań i sztuk teatralnych. Jest to zabawna a jednocześnie wzruszająca opowieść o kobiecie poszukującej romantycznej miłości i szukającej swego miejsca na ziemi. W tytułową Marzycielkę brawurowo wciela się aktorka Teatru Rampa, Małgorzata Duda-Kozera. PKP wymieni windy w Płudach. Choszczówka wciąż pomijana PKP wymieni windy w Płudach. Choszczówka wciąż pomijana Problemy z windami na przystankach kolejowych w Płudach i Choszczówce ciągną się od lat. Urządzenia psują się regularnie, często na wiele tygodni, a bywało, że i na wiele miesięcy. W końcu jednak pojawiła się długo wyczekiwana informacja: windy w Płudach zostaną wymienione. Co z Choszczówką? Tu nadal trwa impas. Spektakl już od pierwszych chwil emanuje magią i sprawia, że widzowie poddają się nastrojom bohaterki, razem z nią przeżywając jej tragikomiczne wzloty i upadki. Duda-Kozera nie tylko uwodzi, ale też kontroluje widzów, prowadzi z nimi nieustanny dialog, niemal co chwilę zaskakuje, nie pozwalając, by ktokolwiek się nudził. Wciągająca fabuła, trafne porównania oraz ostre puenty są ogromną zaletą przedstawienia. Komediodramat pełen jest również zróżnicowanych ciekawych piosenek - od prześmiesznych przez refleksyjne, aż do wzruszających. To idealny spektakl dla osób znużonych codziennością i lubiących zatracić się w marzeniach.

"Marzycielka - czyli kilka godzin z życia kretynki" 24 maja, godz. 18:00.

Bilety w cenie 35 zł (normalny), 30 zł (ulgowy) do nabycia w kasie BOK (ul. van Gogha 1) oraz na kupbilecik.pl..

Dziękujemy, że czytasz nasze artykuły. Chcesz na bieżąco śledzić ważne sprawy w Twojej dzielnicy i w Warszawie?
 Zapisz się do naszego newslettera 
 Obserwuj nas na Google News 
 

REKLAMA

norblin lipiec 02 2norblin lipiec 02 0

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Twój może być pierwszy...

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

autoreklama tustolica 3autoreklama tustolica 0
Kup bilet

REKLAMA

olowkowa kraina swiatowida ostatnie miejsca 1olowkowa kraina swiatowida ostatnie miejsca 2olowkowa kraina swiatowida ostatnie miejsca 0

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

Tech Research Studies 2Tech Research Studies 0

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Najchętniej czytane na TuBiałołęka

Misz@masz

Artykuły sponsorowane

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni