Kto teraz zbuduje szkołę w Chotomowie?
22 października 2012
Po wyrzuceniu przez władze Jabłonny firmy Zambet budującej Centrum Edukacyjno-Kulturalno-Sportowe w Chotomowie trwają poszukiwania kontynuatora prac.
Wycinka w Legionowie. "Gdyby to deweloper budował, byłby wielki protest"
W Legionowie, na działce u zbiegu ulic Warszawskiej, Sobieskiego i Wysockiego, trwa budowa nowej siedziby Powiatowej Instytucji Kultury (PIK). Jeszcze niedawno teren był zazieleniony.
12 października Jabłonna ogłosiła przetarg na kontynuowanie robót przy szkole. - Są już fundamenty i rozpoczęto budowę ścian - mówi Michał Smoliński, rzecznik urzędu gminy.
Będzie to możliwe, o ile następca Zambetu spełni warunek zawarty w ogłoszeniu przetargowym, że pozwolenie na użytkowanie obiekt otrzyma nie później niż 30 maja 2014. Prace przy budowie nie mogą zacząć się później niż dwa tygodnie po podpisaniu umowy, w przeciwnym razie gmina ją rozwiąże.
(wt)
.















































