REKLAMA
Dekalog księdza Jana Kaczkowskiego
| autor: | Katarzyna Szkarpetowska, Jan Kaczkowski |
| wydawnictwo: | WAM |
| wydanie: | pierwsze, Kraków |
| data: | 21 listopada 2016 |
| forma: | książka, okładka twarda |
| wymiary: | 190 × 142 mm |
| liczba stron: | 80 |
| ISBN: | 978-83-2771288-2 |
Dekalog, słowo po słowie z Księdzem Janem Kaczkowskim
Słuchaliśmy Go, bo na co dzień żył tym, co głosił. Docenialiśmy Go, bo poważnie traktował ludzkie problemy. Podziwialiśmy Go, bo do ostatnich chwil cierpliwie odpowiadał na nasze pytania i wątpliwości.
Wśród wywiadów udzielonych przez ks. Jana Kaczkowskiego znalazł się również ten, który właśnie oddajemy do rąk czytelników. To rozmowa o sprawach fundamentalnych - Dekalogu i codziennych trudnościach życia zgodnie z przykazaniami.
Ksiądz Jan Kaczkowski nie pouczał, raczej dzielił się swoim doświadczeniem. Był wiarygodnym świadkiem i dlatego jego słowa są tak cenne.
Do wywiadu dołączamy płytę z kilkoma wyjątkowymi nagraniami, wśród których znajduje się także Ostatnia droga krzyżowa ks. Jana Kaczkowskiego nagrana dwa miesiące przed jego śmiercią.
Na sąsiedniej półce
-
nowość[ książka ]ReporterMichał Adamowski
-
nowość[ książka, e-book ]Podróże z biomedycyną w tle. WspomnieniaJacek Karol Grzybowski
-
nowość[ książka ]Życie na medal. Prawdziwe historie niezwykłych kobiet, które dzięki wytrwałości i walce o siebie sięgnęły po paralimpijskie zwycięstwoPaulina Malinowska-Kowalczyk
-
nowość[ książka, e-book ]Gorączka latynoamerykańskaArtur Domosławski
-
nowość[ książka, audiobook, e-book ]Agatha Christie. Narodziny królowej kryminałuSusanne Lieder
-
nowość[ książka ]Masz prawo. Jak zachować rozum i godność człowieka w PolsceKamil Stępniak
-
nowość[ książka, audiobook ]Chłodnia, czyli grzejnia. Małgorzata Szejnert w rozmowie z Dorotą Karaś i Markiem SterlingowemMałgorzata Szejnert, Dorota Karaś, Marek Sterlingow
-
nowość[ książka, audiobook ]Radykalna. Wszystkie sprzeczności Jadwigi StaniszkisKrzysztof Katkowski
-
nowość[ e-book ]Psychiatra sądowy. Jak psychozy, traumy i choroby psychiczne doprowadzają do zbrodniDuncan Harding
-
nowość[ książka ]Chwila przed podróżą. Reportaże z PRLMałgorzata Szejnert
-
nowość[ książka, e-book ]Czytać, dużo czytaćRyszard Koziołek
-
nowość[ książka ]Dziewczyny Konstancina. Sekrety seksbiznesuBeata Tetkowska
LINKI SPONSOROWANE























