Książkobranie na Porajów
21 listopada 2014
23 listopada w kawiarni Ancymon przy Porajów odbędzie się pierwsze białołęckie "Książkobranie".
Tarchomin zasługuje na metro. Zbudujmy je z głową
Temat "metra na Tarchomin" pojawia się w obietnicach samorządowców od kilkudziesięciu lat. W 2023 r. warszawski ratusz wreszcie zgodził się oficjalnie wpisać linię metra M4 do planów inwestycyjnych. Mieszkańcy stojący w korkach lub tłoczący się w tramwajach dostali obietnicę budowy tylko jednej stacji na Tarchominie, w dodatku do roku... 2050.
Wystarczy przynieść swoje książki na Porajów 12 (początek akcji o godz. 17.00) i albo wymienić je na inne, albo zostawić dla kolejnych czytelników. Można w ten sposób przewietrzyć swoją biblioteczkę i wzbogacić ją o nowe pozycje...
Zapraszamy serdecznie!
(red)
.








































