REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wola

kronika policyjna

 

We dwoje ukradli rower. Uwiecznił ich monitoring

  13 kwietnia 2023

We dwoje ukradli rower. Uwiecznił ich monitoring
źródło: KSP

Wolscy policjanci badają sprawę kradzieży roweru. Kamery monitoringu uwieczniły wizerunki osób mogących mieć związek ze zdarzeniem. Każdy, kto rozpoznaje te osoby lub posiada informację na temat kradzieży, proszony jest o kontakt z policjantami z komendy przy Żytniej 36.

REKLAMA

Policjanci z wolskiego wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu prowadzą postępowanie dotyczące kradzieży roweru.

Kradzież roweru na Karolkowej

Do zdarzenia doszło w bloku przy Karolkowej. Sprawcy dokonali kradzieży jednośladu z - jak podaje policja - "klatki schodowej bloku wielorodzinnego". Chcieli ukraść auto. Na wszystko patrzyli policjanci Chcieli ukraść auto. Na wszystko patrzyli policjanci
Policjanci z wydziału patrolowo-interwencyjnego z warszawskiej Woli zatrzymali na gorącym uczynku podejrzanych o usiłowanie kradzieży pojazdu. Mężczyzna uszkodził klamki i zamek w drzwiach, w tym czasie jego znajoma stała na czatach.
Funkcjonariusze nie informują, z którego bloku lub kamienicy skradziono rower.

"Kamery monitoringu zarejestrowały wizerunek kobiety i mężczyzny mogących mieć związek ze zdarzeniem. Każdy, kto rozpoznaje ich lub posiada informację na temat tego zdarzenia, proszony jest o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami prowadzącymi sprawę w siedzibie jednostki przy ulicy Żytniej 36. Informacje można przekazać także telefonując pod numer 47 72 394 50 albo 47 72 398 38 w formie elektronicznej pisząc na adres: oficer.prasowy.krp4@ksp.policja.gov.pl" - apeluje policja.

(jok)

.
 

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Twój może być pierwszy...

REKLAMA

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuWola

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Artykuły sponsorowane

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA