Kradli veturilo tuż pod komisariatem
12 maja 2015
Trzech amatorów rowerów schwytali białołęccy policjanci. Dwudziestokilkulatkowie próbowali ukraść veturilo przy Myśliborskiej, najprawdopodobniej wychodząc z założenia, że pod komisariatem szanse na spotkanie policjanta są minimalne...
Tramwajem na Nowodwory: będzie dłużej niż autobusem?
Rozpoczynają się prace przy budowie linii tramwajowej na Tarchomin. Wiadomo, że w pierwszym etapie tramwajem dojedziemy do ulicy Mehoffera. Zarząd Transportu Miejskiego planuje także dalszy odcinek - do pętli Winnica.
i Marek A. zaczęli uciekać - dwóch na rowerach, które udało się wyszarpnąć ze stojaków, trzeci pieszo. Na próżno - przy pomocy drugiego patrolu złodziejaszków udało się schwytać, a przy jednym z nich znaleziono narzędzia służące do włamań.
Amatorzy cudzych bicykli trafili do aresztu. Usłyszeli zarzuty kradzieży z włamaniem.
TW Fulik
Autor zamieszcza swoje teksty
na podstawie informacji pozyskanych operacyjnie od służb mundurowych





































