Koniec z uciążliwym parkowaniem?
26 lutego 2010
Mieszkańcy bloków przy ul. Baonu Zośka 2 i 4a powiadomili "Echo" o notorycznym zastawianiu przez parkujące na jezdni samochody drogi dojazdowej na teren osiedla.
Interweniowaliśmy w tej sprawie w wolskim ratuszu. Naczelniczka wydziału organizacyjnego Anna Fiszer-Nowacka potwierdziła, że droga wjazdowa na teren osiedla przy blokach Baonu Zośka jest we władaniu dzielnicy.
To bardzo niebezpieczne przejście. Będą światła
Przy przystankach "Młynarska" na ul. Leszno przejścia dla pieszych przez obie jezdnie zostaną wyposażone w sygnalizację świetlną. Inwestycja jest efektem audytu bezpieczeństwa, który wskazał na konieczność montażu świateł.
- Po tym zgłoszeniu inspektor pójdzie tam, by sprawdzić sytuację. Dokonamy analizy możliwości wpro-wadzenia zmian, by uporządkować parkowanie na tej ulicy przy zachowaniu warun-ków zgodnych z przepisami prawa drogowego i budowlanego - zapewnia Anna Fi-szer-Nowacka.
Anna Przerwa
.







































