REKLAMA

olowkowa kraina swiatowida angielski 1olowkowa kraina swiatowida angielski 2olowkowa kraina swiatowida angielski 0
Białołęka

różne »

 

Koniec z czernią i bielą. "Ożywimy wygląd Galerii Północnej"

  28 listopada 2018

alt='Koniec z czernią i bielą. "Ożywimy wygląd Galerii Północnej"'

Elegancka fasada bez kolorowych szyldów wytrzymała rok. Wkrótce centrum handlowe na Tarchominie może upodobnić się do swoich konkurentów.

REKLAMA

olowkowa kraina swiatowida rekrutacja trwa 2olowkowa kraina swiatowida rekrutacja trwa 0

Gdy we wrześniu ubiegłego roku otwierano Galerię Północną, architekci znanej warszawskiej pracowni APA Wojciechowski z dumą mówili o fasadzie utrzymanej w czerni i bieli. Zazwyczaj właściciele centrów handlowych nie zważają na kolorystykę logotypów, jakie najemcy umieszczają na budynku. Tym razem było inaczej - udało się przekonać wszystkie firmy, że eleganckie czarne logo jest równie dobre, jak oryginalne barwy. Jesienne zmiany autobusowe na wschodniej Białołęce Jesienne zmiany autobusowe na wschodniej Białołęce Jesienią ruszy II linia metra. Ten fakt przyniesie sporo zmian w trasach linii autobusowych. Zastanówmy się, co można usprawnić we wschodniej części naszej dzielnicy. W rezultacie Galeria Północna pod względem architektonicznym pobiła na głowę wszystkie inne w mieście.

Koniec elegancji

Biel i czerń przeszły do historii w listopadzie, gdy dwóch najemców zawiesiło na ścianie od strony Światowida żółte i pomarańczowe litery. Okazuje się, że to dopiero początek zmian.

- Do grona najemców Galerii Północnej dołączają nowe marki, kolejne logotypy pojawiają się na fasadzie obiektu - mówi dyrektor marketingu Emilia Szkudlarek. - Dlatego zarząd obiektu we współpracy z architektami podjął decyzję o wymianie monochromatycznych logotypów na kolorowe. Decyzja podyktowana jest chęcią ożywienia wyglądu budynku, a przede wszystkim zwiększenia widoczności i rozpoznawalności naszych najemców. Część z nich zadeklarowała już chęć zmiany i te logotypy w wersji kolorowej pojawiły się na fasadzie Galerii Północnej.

(dg)

.
Dziękujemy, że czytasz nasze artykuły. Chcesz na bieżąco śledzić ważne sprawy w Twojej dzielnicy i w Warszawie?
 Zapisz się do naszego newslettera 
 Obserwuj nas na Google News 
 

REKLAMA

norblin 02 2norblin 02 0

Komentarze (6)

 drugastrona

28.11.2018 22:10

Było w miarę elegancko, a będzie przaśnie. Szkoda.

# Esteta

29.11.2018 07:43

Człowiek ze wsi wyjdzie, ale wieś z człowieka nigdy...

# kaszanka

29.11.2018 20:19

jakaś pierogarnia i naleśnikarnia by tam się przydała
za mało punktów z jedzeniem

REKLAMA

smaki zycia 2024-09-03 2smaki zycia 2024-09-03 0

# Anonim

29.11.2018 21:31

Beznadzieja. Przynajmniej te okropne reklamy mniej rzucaly sie w oczy. A teraz.... eh.

# zuza1

30.11.2018 08:36

Dlaczego psujecie tak dobry projekt!! Było dobrze.... subtelnie. Kto Wam w głowach namieszał?

# abc

30.11.2018 13:06

Długo jeszcze będzie grymasić na te reklamy. Tyle jest do zrobienia w okolicy, a oni czyjegoś biznesu się doczepili i dramatyzują, och, ach, dlaczego...

REKLAMA

sporteum polkolonie 2sporteum polkolonie 0
więcej na forum

REKLAMA

olowkowa rekrutacja trwa 1olowkowa rekrutacja trwa 2olowkowa rekrutacja trwa 0

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

cmp moje zdrowie 2cmp moje zdrowie 0

REKLAMA

autoreklama tustolica 2autoreklama tustolica 0

REKLAMA

REKLAMA

Najchętniej czytane na TuBiałołęka

Misz@masz

Artykuły sponsorowane

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni