REKLAMA

Bielany

kalendarz imprez »

 

Koncert Krystyny Prońko na Bielanach. Gdzie i kiedy?

  31 maja 2023

alt='Koncert Krystyny Prońko na Bielanach. Gdzie i kiedy?'
źródło: Facebook/Krystyna Prońko

"Małe tęsknoty", "Niech moje serce kołysze ciebie do snu", "Biedna", "Jesteś lekiem na całe zło" - to największe przeboje artystki, które już wkrótce będziemy mogli usłyszeć na jednym z koncertów w Podziemiach Kamedulskich na Bielanach.

REKLAMA

Krystyna Prońko to wokalistka, kompozytorka, producentka, pedagog, wydawca. Jest absolwentką Akademii Muzycznej Wydziału Jazzu i Muzyki Rozrywkowej w Katowicach. Pracę artystyczną rozpoczęła od rodzinnego zespołu "Refleks", w którym grali jej bracia. Profesjonalna drukarnia - czym powinna się charakteryzować i co oferować? Profesjonalna drukarnia - czym powinna się charakteryzować i co oferować?
Druk czasopism, broszur i katalogów stał się nieodłączną częścią strategii marketingowej każdej firmy. Promocyjne materiały drukowane spełniają swoją rolę efektywniej, niż ulotne reklamy w sieci. Mają one formę fizyczną, a co za tym idzie, przeciętny odbiorca może wrócić do ich przeglądania w dowolnym momencie. Jednocześnie, by przygotować tego typu materiały niezbędny jest nie tylko projekt graficzny, ale także jego wykonawca, czyli drukarnia. Oferta tego typu placówek może być jak najbardziej zróżnicowana. Jednak czym powinna charakteryzować się profesjonalna drukarnia i jaka powinna być jej oferta?
Potem otrzymała zaproszenie do pracy w chórkach towarzyszących Czesławowi Niemenowi, Skaldom czy Czerwonym Gitarom.

Prońko w Podziemiach Kamedulskich

Po usamodzielnieniu się artystka rozpoczęła współpracę z Januszem Komanem i zespołem Koman Band, z którym dokonała wielu nagrań radiowych, płytowych, programów telewizyjnych. Jest wielokrotną laureatką Festiwalu Opolskiego. Jako gość, brała udział w Festiwalu w Sopocie, w Festiwalu Jazz Jamboree, a także w wielu festiwalach i zagranicznych trasach koncertowych. W latach 90. prowadziła autorskie audycje radiowe i telewizyjne. W swym dorobku ma niezaprzeczalne polskie hity jak: "Deszcz w Cisnej", "Jesteś lekiem na całe zło", "Małe tęsknoty", "Złość", "Poranne łzy" czy "Papierowe ptaki". Z równą łatwością śpiewa pop, jak i standardy jazzowe. Jej dyskografia obejmuje trzy złote płyty. Godzinny koncert Krystyny Prońko rozpocznie się o godzinie 17:00 w niedzielę 4 czerwca w Podziemiach Kamedulskich przy Dewajtis 3 na Bielanach. Wstęp wolny. Ponieważ liczba miejsc jest ograniczona, o o udziale w koncercie decyduje kolejność przyjścia.

(jr)

.
 

Komentarze (1)

# bigcyc

01.06.2023 12:23

niezły dekolt
więcej na forum

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBielany

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Artykuły sponsorowane

REKLAMA

REKLAMA

Wakacje wrzesień i październik 2023
Wakacje wrzesień i październik 2023

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Zima 2023/2024
Zima 2023/2024

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe