Kolejnych 140 mieszkań na Odolanach sprzedanych
6 lipca 2015
Zawisła wiecha na kolejnych blokach przy Jana Kazimierza. Nowi mieszkańcy wprowadzą się na Wolę na początku przyszłego roku.
Fabryka Norblina z dwiema prestiżowymi nagrodami za rewitalizację historycznej przestrzeni
Fabryka Norblina została uhonorowana dwiema z trzech nagród przyznanych podczas gali RealTimes Mid-Summer Night 2026. Jury doceniło rewitalizację historycznej przestrzeni i nadanie jej nowego, wielofunkcyjnego charakteru.
Ponad 80% mieszkań zostało już sprzedanych a to oznacza, że w pierwszym kwartale 2016 roku na Odolanach na pewno zamieszka 400-500 nowych osób.
- W miejscu dawnych hal montażowych Zakładów Waryńskiego powstają nowoczesne i dopracowane architektonicznie budynki mieszkalne - reklamuje prezes grupy Waryński SA Jarosław Jankowski. Docelowo Stacja Kazimierz będzie składać się z 680 mieszkań.
(DG)
.












































