Niesamowity widok: w nocy wysoko nad Wolą [FILM]
3 lipca 2015
W internecie pojawiło się anonimowe nagranie, którego autor wszedł w nocy... na szczyt Warsaw Spire.
Kolejny wieżowiec zamiast Atrium. Zasłoni okna!
Nic nie jest dane na zawsze, a co jest dobre dziś, może być bezużyteczne jutro. Jeden z bardziej nowoczesnych budynków Warszawy - Atrium Tower - zbierał kiedyś nagrody. Było to jednak prawie 20 lat temu. Teraz nie spełnia oczekiwań właściciela. Na jego miejscu ma powstać wieża o wysokości 135 metrów. Mieszkańcy boją się, że wieża zasłoni im widok z okien.
Warsaw Spire jest już drugim co do wysokości wieżowcem w Warszawie, ustępuje tylko Pałacowi Kultury.
Tajemnicze nagranie jest dziełem chcącego zachować anonimowość miłośnika wysokości czy tzw. viralem, czyli zakamuflowaną częścią kampanii promocyjnej powstającego na pl. Europejskim wieżowca, na szczycie którego zamontowano właśnie dwie iglice? Obie wersje są równie prawdopodobne. W Warszawie nie brakuje miłośników nocnych wypraw i adrenaliny. A film robi niesamowite wrażenie.
(DG)









































