Kangur na Bielanach? Przespacerował się po autach
13 października 2015
Kangur, jak wiadomo, lubi skakać. Na Bielanach zalągł się 19-letni kangur, który radośnie skakał po samochodach...
Pięć lat temu ZDM obiecał remont trzech ulic. "Bielany nie są zapomniane"
Warszawiacy wciąż nie mogą doczekać się przebudowy ciągu Rudnickiego, Perzyńskiego i Podczaszyńskiego. Zapytaliśmy drogowców o losy zapowiadanej inwestycji.
Zdradziły go właśnie odciski butów, jakie zostawił na karoseriach. Dziewiętnastolatek był kompletnie pijany, ale gdy wytrzeźwiał przyznał się do skoków, których efekty właściciele toyoty i peugeota wycenili na 8,5 tysiąca złotych. Teraz będzie musiał pokryć koszty napraw i dodatkowo przez osiemnaście miesięcy pracować społecznie.
Cóż, nikt nie mówił, że bycie kangurem to same przyjemności...
TW Fulik
Autor zamieszcza swoje teksty
na podstawie informacji pozyskanych operacyjnie od służb mundurowych










































