Jabłonna stolicą mandatów. Rekordzistka kraju
27 stycznia 2017
Gdzie w Polsce wystawiono w 2016 roku najwięcej mandatów za nieprzestrzeganie sygnalizacji drogowej? W Jabłonnie.
W ubiegłym roku policja wystawiła w skali kraju ponad 430 tys. mandatów, czyli o prawie jedną trzecią więcej niż w 2015 roku. Głównie dzięki fotoradarom, mobilnym rejestratorom i urządzeniom do odcinkowego pomiaru prędkości.
Legionowska spółdzielnia nagrodzona. "Za co? Windy wciąż zepsute, korytarze brudne"
Spółdzielnia SMLW została liderem prestiżowego rankingu a prezes Szymon Rosiak otrzymał tytuł Menadżera Spółdzielcy. Jak ocenia, o sukcesie zadecydowały finanse oraz podejście do mieszkańców.
Rekord wystawionych mandatów w kategorii przejazdów na czerwonym lub żółtym świetle padł w Jabłonnie. Rejestrator umieszczony na światłach na rondzie przy obwodnicy zarejestrował 18,3 tys. wykroczeń. Na podstawie zdjęć wystawionych zostało tyleż mandatów. Sam jedno takie zdjęcie dostałem. Udało mi się wjechać na rondo o całą sekundę wcześniej niż zgasło żółte światło. Bolesne...
(wk)
.






































