Idzie jesień... Impreza w amfiteatrze
3 września 2014
14 września od 16.00 w amfiteatrze w parku im. gen. Sowińskiego odbędzie się inauguracja sezonu artystycznego 2014/2015 czyli 10. Wolska Jesień Kultury.
ArtNorblin będzie czynny całą dobę?
Grupa Capital Park, która będzie budować galerię handlową w miejscu fabryki Norblina na Woli, ma gotową koncepcję zagospodarowania części handlowej obiektu. Są w niej rozwiązania mało typowe dla tego typu inwestycji.
O godz. 18.00 rozpocznie się koncert Andrzeja i Mai Sikorowskich wraz z zespołem.
Wstęp wolny.
Amfiteatr w parku Sowińskiego, ul. Elekcyjna 17.
(red)
.













































