REKLAMA

Wola

kronika policyjna »

 

Rozłożyli heroinę na schodach. Mieszkańcy wezwali pomoc

  5 marca 2024

alt='Rozłożyli heroinę na schodach. Mieszkańcy wezwali pomoc'
źródło: Straż Miejska

Mieszkańcy jednego z bloków przy Anielewicza poczuli się zagrożeni obecnością na klatce schodowej obcych mężczyzn, którzy rozłożyli na schodach strzykawki. Była w nich... heroina.

REKLAMA

Kilka dni temu przed godz. 10:30 strażnicy miejscy z Woli otrzymali zgłoszenie o dwóch obcych mężczyznach, kręcących się po klatce schodowej bloku przy ulicy Anielewicza.

Narkomani na Muranowie

- Zgłaszający obawiali się wychodzić z domu, bo mężczyźni porozkładali na schodach strzykawki - relacjonują strażnicy miejscy, którzy podjęli interwencję i nakryli intruzów na gorącym uczynku na 7. piętrze budynku.

Jeden z nich właśnie robił sobie zastrzyk z brunatnego płynu. Strażnicy polecili, by odłożył strzykawkę. Mężczyzna wykonał polecenie. Okazał się 38-letnim obywatelem Gruzji.

Wstąp do księgarni

Kara za posiadanie heroiny

W związku z podejrzeniem posiadania heroiny na miejsce została wezwana policja. Właściciela strzykawki przewieziono do komisariatu. Badanie zawartości testem narkotykowym potwierdziło przypuszczenia funkcjonariuszy - była to heroina. Obcokrajowiec został zatrzymany.

Drugi z zastanych na klatce schodowej mężczyzn, u którego nie znaleziono zabronionych przedmiotów, został zwolniony do domu. W Polsce posiadanie narkotyków na własny użytek jest przestępstwem, za które grozi nawet kara pozbawienia wolności do lat trzech.

JR

 

REKLAMA

Komentarze (5)

# Wwa

05.03.2024 12:14

Kolejny koleś z Gruzji, protegowany przez Lecha K.

# Kocur

05.03.2024 12:59

Weź dębową deskę i tak parę razy w czółko się nią walnij. W MONAR pewnie sami Gruzini przebywają i to jeszcze osobiście przez prezydenta przywiezieni za czasów napaści ruZZkiej. Jak w dowcipie - wszystko się Jasiowi z d kojarzy.
Uważam, że każdy obcokrajowiec, który popełni przestępstwo powinien natychmiastowo po odsiadce być wywalany na zbity ryj z zakazem wjazdu. Ale to zapewne za mało progresywne.

# Wwa

06.03.2024 13:43

O widzę następna ofiara poprawności politycznej dała głos, media głównego ścieku są oszczędne w dawkowaniu takich wiadomości o narodowości sprawców przestępstw. Ostatnie zdanie jest na miarę absolwenta Collegium Tumanum - czy podatnik będzie w stanie utrzymywać dalej przestępczą bandę z byłej bolszewii akurat w krajowych zakładach karnych? Kto ich ochoczo sprowadzał do kraju w ciągu ostatnich paru lat? Widać statystyka leży na łopatkach a z logiki zrobiono dziewkę. Problem jest szerszy niż ćpający przybysz z Kaukazu ale kawiarniani mędrkowie klepią dyrdymały na forach.

REKLAMA

# Ale muły!

06.03.2024 23:44

A swoją narkotyczną przygodę zaczynali zapewne od rekreacyjnego popalania "nieszkodliwej" marihuany...

# Kolo

10.03.2024 15:50

To makiwarę jeszcze się stosuje? Myślałem, że to już przeszłość i rzeczywistość lat 80 tych. Jak widać tzw polityka otwartych drzwi zaczyna przynosić owoce i tutaj. Odesłać gości do Niemiec i niech tam sie z nimi cackaja. Narozrabiali na całą Europę to niech piją to piwo.
więcej na forum

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuWola

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Artykuły sponsorowane

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

City Break
City Break