REKLAMA

Forum › Wola

REKLAMA

# lideksynubeka

27.06.2018 17:42

Jezu,tę ekipę Bufetowej,co pierdzieli farmazony o zwężeniu ulic to chyba platformatoły wybrały sobie tylko na złość.
Niestety,takie są skutki,jak się głosuje na PO;gorzej,drożej i głupiej
Główną,wlotową/wylotową ulicę do centrum ze 130 tysięcznej dzielnicy chcą zwęzić!!!!!!!!!!!!!!!!!

# Theodred

27.06.2018 19:49

#lideksynubeka napisał(a) 27.06.2018 17:42
Jezu,tę ekipę Bufetowej,co pierdzieli farmazony o zwężeniu ulic to chyba platformatoły wybrały sobie tylko na złość.
Niestety,takie są skutki,jak się głosuje na PO;gorzej,drożej i głupiej
Główną,wlotową/wylotową ulicę do centrum ze 130 tysięcznej dzielnicy chcą zwęzić!!!!!!!!!!!!!!!!!

Myli się Pan. Tak się składa, iż wolscy Radni z PO są przeciw zwężeniu Górczewskiej. Radni PiS także przeciw. Zwężać Górczewską chcą urzędnicy wywodzący się z takich organizacji, jak Miasto Jest Nasze czy Zielone Mazowsze oraz rowerowi aktywiści. Połowa Ratusza jest przez nich opanowana. I to oni forsują te niekorzystne zmiany

# cave

27.06.2018 20:53

To nie są niekorzystne zmiany. To jest głos rozsądku.
Dziwaczne jest staroświeckie przeświadczenie, że do centrum jeździ się samochodem. I to ta tendencja jest powodem korków, a nie węższe ulice.
Przede wszystkim po to wydawane są pieniądze na budowę metra, żeby było używane.

REKLAMA

# qvertz

27.06.2018 22:59

Czyli debilizm zwyciężył. Ale nie ma się co martwić, że autobusy utkną w korkach. Nie utkną, ponieważ zgodnie z obowiązującą linią Partii (pardon, Ratusza i ZTM), linie autobusowe tradycyjnie zostaną z Górczewskiej wycofane. Skoro będzie metro, to innych środków transportu nie będzie trzeba uruchamiać. W ten sposób miasto zaoszczędzi pieniądze i przeznaczy je na inne jego zdaniem ważne projekty, np. na wsparcie lgbt.

# Głos rozsądku

27.06.2018 22:59

To są niekorzystne zmiany, a bezrobotne, wegepealarskie gnidy z sojowym latte terroryzują miasto ludzi, którzy pracują i chcą normalnie poruszać się w mieście niezależnie od śmierdzącego ZTM

# cave

27.06.2018 23:56

#Głos rozsądku napisał(a) 27.06.2018 22:59
To są niekorzystne zmiany, a bezrobotne, wegepealarskie gnidy z sojowym latte terroryzują miasto ludzi, którzy pracują i chcą normalnie poruszać się w mieście niezależnie od śmierdzącego ZTM
To nie są argumenty, tylko inwektywy.
Najbardziej niezależną formą poruszania się po mieście jest chód pieszy.
A przed podróżą komunikacją zbiorową wystarczy się umyć.

REKLAMA

# ignorant

28.06.2018 09:24

Sami jesteście dziwaczni - to najlepsze co można na chwilę zrobić. Brawo!
Dziękują mieszkańcy Górczewskiej i okolic - dość blachosmrodów i korków.

# Pdm

28.06.2018 09:26

Tak dla zwężenia Górczewskiej! Szerokie arterie zabijają miasto. Na zachodzie wiedzą to od dawna. Przykład Kopenhaga. Po to buduje się metro by zmniejszyć ruch samochodowy. Niestety nasze Janusze muszą swoimi beemkami wjechać prosto pod kasę sklepową.

# ŻelaznA

29.06.2018 11:55

@cave
"Dziwaczne jest staroświeckie przeświadczenie, że do centrum jeździ się samochodem. (...)
Przede wszystkim po to wydawane są pieniądze na budowę metra, żeby było używane."
Tylko że mieszkańcy Bemowa i Woli mogą czasami chcieć dojechać =bezpośrednio= tam, gdzie metra nie ma / nie będzie. Takie tam fanaberie...
A gdyby chcieli uczynić to autobusami, to te utkną w korkach na zwężonej Górczewskiej.

REKLAMA

# cave

02.07.2018 16:54

#ŻelaznA napisał(a) 29.06.2018 11:55
@cave
"Dziwaczne jest staroświeckie przeświadczenie, że do centrum jeździ się samochodem. (...)
Przede wszystkim po to wydawane są pieniądze na budowę metra, żeby było używane."
Tylko że mieszkańcy Bemowa i Woli mogą czasami chcieć dojechać =bezpośrednio= tam, gdzie metra nie ma / nie będzie. Takie tam fanaberie...
A gdyby chcieli uczynić to autobusami, to te utkną w korkach na zwężonej Górczewskiej.
Nie utkną, jeśli większość dojeżdżających przesiądzie się z samochodów do komunikacji zbiorowej.
To jest naprawdę prosta logika.

# Mieszkaniec Wawy

03.07.2018 17:33

Przywiazali was do tych siedzeń w samochodach? Połowa ma nadwagę a 3/4 hemoroidy ale nijak nie wsiadzie taki do autobusu bo korona z głowy spadnie. Rozejrzyjcue się po świecie : europejskie stolice dążą do wyrzucenia samochodów z miast! !! Po co jest metro i dla kogo? Dla plebsu który nie ma służbowego auta? Dla studentów? ?? Nie, dla każdego! I popieram całym sercem takie inicjatywy. Rozjechalibyscue każdy skwer i każdy chodnik gdyby wam pozwolić. Dosyć samichodziarzy !!

# Klonojad

04.07.2018 08:48

Znowu Marcin Baanach jako ekspert?
Ten człowiek tak ośmieszył się przygotowując plan organizacji ruchu dla Boernerowa, że cytowanie go jako eksperta to czysta kpina z czytelników.

REKLAMA

# Rafał

06.09.2018 09:49

Też się zgadzam że to nie są niekorzystne zmiany. Dotychczasowa Górczewska to przykład projektowania z czasów PRL dróg szybkiego ruchu w centrum Warszawy. Takie rozwiązania ułatwiały co prawda przejazd samochodem ale dzieliły dzielnicę na dwie odseparowane od siebie strefy. Pomysł zwężenia Górczewskiej to jedynie próba przywrócenia normalnego charakteru tej ulicy, która nie jest trasą szybkiego ruchu.
Ponadto zdumiony jestem że ludzie z Kukiza bronią Warszawy z czasów PRL.

# Gina

16.10.2018 12:42

Nazywam się Gina Acampora i mówię teraz jako najszczęśliwsza osoba w całym dzikim świecie. Powiedziałem sobie, że każdy pożyczkodawca, który uratuje moją rodzinę przed naszą złą sytuacją, podam to imię całemu światu i jestem taki Z radością mogę powiedzieć, że moja rodzina wróciła na dobre, ponieważ potrzebowałem pożyczki w wysokości 100 000 USD, aby zacząć życie od nowa, ze względu na mój zawód, ponieważ jestem samotną mamą, z 4 dziećmi i całym światem wydawało się, że to było wiszące na mnie, dopóki nie spotkałem BOGA wysłanego pożyczki Firma, która zmieniła moje życie i mojej rodziny, BOGA obawiając się firmy, Nora Mildred, była zbawicielem BÓG wysłanym, by uratować moją rodzinę z pożyczką 100 000 USD skontaktować się z nią noramildred.loan@hotmail.com

 Zuzia

17.10.2018 11:30

Polecam dyskusję w tej sprawie z Panem Tomaszem Jędrzejczakiem
tomaszjedrzejczak.pl

REKLAMA

# Kris

26.02.2019 07:05

Teraz zwężają, a kolejni będą poszerzać. Czy nikt nie widzi, że wzdłuż Lazurowej powstaje nowe miasto? Którędy Ci ludzie mają jechać do Centrum? Obwodnicą?
Trwa cisza wyborcza. Dodawanie nowych wpisów zostało wstrzymane.

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuWola

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA