REKLAMA

Forum › Wawer

REKLAMA

Zakup mieszkania - prośba o pomoc?

# robiw

16.01.2017 16:47

Witam Szanownych Forumowiczów,
Jako, że w niedługim czasie planuję zmianę miejsca zamieszkania (aktualnie Mińsk Mazowiecki) chciałem się poradzić o wybór odpowiedniej lokalizacji oraz dewelopera w Starej Miłosnej/Wawrze itp, jako że nie znam zupełnie tych rejonów a jakoś je sobie upatrzyłem, jako pasujące do moich oczekiwań. Serdecznie proszę o opinię/namiary. To czego oczekuję to:
- sprawdzony deweloper budujący dobrej jakości mieszkania,
- bliskość terenów zielonych/lasu itp,
- niska zabudowa, najlepiej z dużymi powierzchniami zielonymi,
- dogodna komunikacja do centrum Warszawy byłaby dodatkowym atutem, choć głównie poruszam się autem, a że jeżdżę na 6. rano do pracy, to nie obejmują mnie jeszcze korki na wjeździe do Stolicy.
Generalnie zależy mi na spokojnej okolicy w sąsiedztwie terenów zielonych i bezproblemowym deweloperze. Cena to 6tys/m2. Inwestycja może być w budowie lub dopiero w fazie projektu, gdyż czas w jakim chcę się wprowadzić to okres do 2 lat. Bardzo proszę o sugestie...robiw

# wanda

31.07.2017 22:53

Tutaj http://alfapark.pl sobie zerknij. Na osiedlu Alfa Park w Gdańsku można zakupić mieszkania już za 5tys. za m2. Moim zdaniem jest to świetne rozwiązanie, zwłaszcza że z powodzeniem można je w przyszłości wynająć. Oferta jest naprawdę konkretna, a mieszkania Gdańsk Morena położone są w rewelacyjnej okolicy.

 ubon88

09.08.2017 13:58

Pamiętaj o ubezpieczeniu mieszkania np. z tego miejsca http://kalkulator.strzezdom.pl

REKLAMA

 heniutek

12.08.2017 18:34

Generalnie może warto porzucić rozmyślania o mieszkaniu na rzecz domu? Zobacz

 kamil1

14.08.2017 12:51

Wawer jest jedynym miejscem gdzie bym chciał mieszkać w Warszawie, najładniejsza okolica, powstaje nowe osiedle Miasteczko Wawer, mieszkania z widokiem na las, swietne polaczenia do centrum, duze meiszkania, wszystko czego oczekiwałbym od nowego mieszkania

# szmata szeptana

17.08.2017 09:19

"Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.",,

REKLAMA

# Kasiaaaa

17.08.2017 14:43

My z mężem też chcemy kupić mieszkanie w Warszawie bo jesteśmy zmęczeniu dojazdami. Myśleliśmy o wynajmie, ale mąż dostał awans i dostaliśmy zdolność kredytową. Mamy możliwość skorzystania z dopłaty MDM więc rata kredytu wyjdzie mniejsza niż wynajem. My jesteśmy zainteresowaniu mieszkaniem na Wilanowie. Tam Polnord buduje osiedle Brzozowy Zakątek, wizualizacja wygląda bardzo ciekawie. Też słyszałam, ze ma być linia tramwajowa z Wilanowa do Centrum i przystanek ma być koło mojego biurowca, więc dojazd będę miała rewelacyjny i nie będę musiała czekać na męża jak do tej pory. Sprawdź na stronie dewelopera tam masz wszystkie informacje o tej inwestycji

# szmata szeptana

17.08.2017 15:15

"Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.",,..

# metropolitanpark

17.08.2017 15:29

Zapraszam do zapoznania się z ofertą inwestycji w podwarszawskich Markach.
Ze względu na powstającą obwodnicę, która zostanie oddana do ruchu po wakacjach roku 2017, komunikacja osiedla z pobliską Warszawą będzie przebiegała bardzo płynnie. W bliskiej odległości od osiedla znajdują się leśne tereny zielone oraz Jezioro Czarne, do którego dostać się będzie można powstającymi, nowymi ścieżkami rowerowymi, co sprzyjać będzie aktywnemu wypoczynkowi na świeżym powietrzu.
Budynki, jak i osiedle, są kameralne. Podzielone są na budynki ośmio- i sześciorodzinne, składające się z dwóch pięter, z garażem i komórkami lokatorskimi na poziomie 0.
Mieszkania znajdujące się na piętrze pierwszym, mają wyjście na ogródek, z poziomu własnego ok. 8m2 tarasu.
Mieszkania znajdujące się na piętrze drugim posiadają klatkę schodową do wyłącznego użytku własnego, jak i ok. 8m2 taras.
Mieszkania są dwustronne - zach-wsch.
Dodatkową zaletą osiedla jest przedszkole na terenie osiedla oraz sklep.
Osiedle zamknięte.
Okolicę stanowi zabudowa segmentowa.
Ceny mieszkań zaczynają się już od 4 100 zł/m2
Odbiór mieszkań przewidywany jest na styczeń 2018 r.
Zapraszam do kontaktu, w celu uzyskania większej liczby informacji oraz wizyty na budowie, w celu wizualizacji przyszłego mieszkania.
kupswoje.pl

REKLAMA

# szmata szeptana

18.08.2017 09:40

"Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.",,...

# renaa

28.08.2018 11:07

Bardzo duże wrazenie na mnie wywarła inwestycja Willa Międzylesie, byliśmy tam ostatnio z moją kobietą. Okolica super bardzo zielona robi wrażenie rzeczywiście bezpiecznej, dobry dojazd, niedaleko sklepy choćby Lidl, są przychodnie, jest Centrum Zdrowia Dziecka i tak samo przecież Szpital Międzyleski...także na infrastrukturę nie można tutaj narzekać.

# Big_bO

12.03.2019 23:17

A może współpraca z Rafałem Bieleckim?

REKLAMA

 DominikK

19.04.2019 19:21

Ciężko mi doradzić dobrego dewelopera z Warszawy, aczkolwiek na przyszłość, jako kolejną nieruchomość warto nabyć w miejscach urokliwych i nieco turystycznych. Z okolic górskich mogę polecić http://www.anunieruchomosci.pl/. Dobre ceny względem jakości mieszhttp://www.anunieruchomosci.pl/kań

 Pani Wiosna

24.05.2019 23:51

Wyczyścimy Polskę ze smogu i z nieuczciwych polityków! #wiosna @wiosnabiedronia @KGawkowski
https://imgbbb.com/image/emzjZ

# Fabrko

25.03.2024 22:29

Zdecydowanie ułatwieniem będzie taki portal, jak https://domzcegly.pl/. Znajdziemy tam dużo inspiracji na temat projektowania i aranżacji wnętrz. Super sprawa

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuWawer

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break