REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Wszyscy na tym tracimy

 Andrzej Świtalski

24.01.2007 18:33

Pewnie, że można patrzyć na sytuację w Warszawie pod różnym kątem i robić naróżniejsze zarzuty polityczne. Warto jednak nie zapominać o pewnych faktach:
1. Jakby na to nie spojrzeć oświadczenie męża zostało złożone za późno.
2. Skoro nie było potrzebne, to czemu było składane?
3. Oświadczenie miała składać profesor prawa, była poseł, która to prawo uchwalała z inicjatywy PO.
4. Prawo nawet złe pozostaje prawem.
5. Rozmywanie prawa nikomu nie służy - znacznie prościej jest się przyznać jak burmistrz Czeladzi /też PO/, przeprosić i nie robić cyrków i tej całej awantury, która jeszcze więcej będzie kosztować.
6. Można zastosować, jakieś nadzwyczajne środki, tylko czy zawsze będziemy uciekać w naszym państwie od odpowiedzialności.
Jakby więc na to nie spojrzeć pierwszą przyczyną tego całego zamieszania jest przynajmniej opieszałość Pani Prezydent i wszyscy za to poniesiemy znaczne koszty, a HGW prawdopodobnie najmniejsze, bo wszystko wskazuje na to, że kolejne wybory wygra i zapewne nie wyciągnie z tego żadnych wniosków.
Zupełnie nie ma się z czego cieszyć, ani teraz, ani za kilka miesięcy straconych dla Warszawy bez względu na wynik ponownych wyborów.
Andrzej Świtalski

# Mariusz

25.01.2007 22:00

Fakt jest faktem. A co z fałszywymi oświadczeniami, w których zaniżone są wyceny domów, mieszkań i działek - jak to jest u byłych i obecnych radnych Białołęki? Co Pan na to ?

 Andrzej Świtalski

26.01.2007 08:44

Problem wyceny domów, mieszkań i działek jest dosyć złożony. Sam składając oświadczenie miałem z tym problem, gdyż niezbyt interesując się tymi cenami, nie byłem w stanie precyzyjnie określić ich ceny - dlatego pisałem "nie wiem". Proszenie o wycenę rzeczoznawcę jest konkretnym kosztem, który trzeba ponieść. Nie sądzę jednak, że jest ta wycena potrzebna. Chodzi raczej o ujawnienie majątku, bo w cenach zainteresowani naogół się oriętują. Jeżeli jest problem, że coś nie zostało ujawnione, myślę że w pierwszym rzędzie należy poinformować Przewodniczącego Rady Dzielnicy, u ktorego te oświadczenia są składane przez radnych. Zawsze też w najróżniejszy sposób można poinformować wyborców. Mam nadzieję, iż nie ma tu rzeczywistych "poświadczeń nieprawdy".
Andrzej Świtalski

REKLAMA

# antyPiS

26.01.2007 09:07

oriENtuj się Andrzeju, oriENtuj.

 Andrzej Świtalski

27.01.2007 12:45

Za ortografię przepraszam. W samej kwestii nie mam potrzeby się orientować.

# Mariusz

27.01.2007 16:48

Gdzie są oświadczenia małżonków?

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024