REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Uroczystość w Liceum

# Uczestniczka

24.01.2007 19:58

Wielka szkoda że krzykacze którzy nie oszczędzali dyr Mierzwy w negatywnych ocenach nie widzieli dzisiejszej uroczystości w liceum -wizyty ambasadora Korei i swietnej oprawy.Wszystko zapięte na ostatni guzik.Pelna profesja.Widziałam jak zależało uczestnikom by dobrze wypaść.Odnioslam wrazenie że to Liceum do czegos dojdzie.Moje gratulacje.

# krzykacz

24.01.2007 21:39

Szkoda, że Mierzwa nie zaprosiła krzykaczy.

# kim

24.01.2007 22:07

A defilada też była?

REKLAMA

# radny

24.01.2007 23:59

W fajnym kierunku zmierza Mierzwa. Ciekawe, czy to była Korea Płn czy Płd. (bo choć wiadomo, która ambasada znajduje się w Polsce - po Mierzwie można się wszystkiego spodziewać).
Ciekawe tez czy Oracz i Ostrowski pojawili się w pierwszym rzedzie do spólki z Nalbertem - obecnie tzw. "kulturalnym" w Radzie.

# mnie tam nie bylo

25.01.2007 10:52

No Uczestniczko, nic tylko pogratulować;))) Swoją drogą myślałem, że to czy + liceum do czegoś dojdzie + zależy od innych czynników. Widocznie udzielił ci się klimat koreański.
Gdyby obu Kimów oceniać po tym jakie widowiska urządzali, Korea powinna być rajem na ziemi, zresztą kto wie, może dla ciebie właśnie jest. Twój opis spokojnie można zastosować do zbiorowych widowisk urządzanych w KRLD, cytuję: + Wszystko zapięte na ostatni guzik. Pełna profesja. Widziałam jak zależało uczestnikom by dobrze wypaść + ;))))) Defilady Armii Czerwonej przed Stalinem i jego następcami, czy też rewelacyjne masowe widowiska urządzane w faszystowskich Niemczech w opinii uczestników czy obserwatorów też stwarzały iluzję jedności, dobrobytu, szczęścia i ogólnego zadowolenia. Jak było naprawdę wszyscy + a może nie wszyscy? + wiemy.
Reasumując: może napisz jaki klimat panuje w szkole, ilu uczniów odeszło z van Gogha, o nauczycielach nie wspominając, ile klas zlikwidowano, jak wyglądają tzw. klasy dwujęzyczne, etc., etc. A gdy już wyjaśnisz wszystkie te sprawy, które można mnożyć w nieskończoność (choćby te pojawiające się na tym forum) wtedy zapewniam cię - krzykacze sami ucichną;)))

# piotrek

25.01.2007 12:51

a dziura w dachu zatkana Mierzwo ukochana?

REKLAMA

# Misiek

26.01.2007 17:56

Jakość pracy szkoły ocenia się po wynikach egzaminów i po poziomie uczących nauczycieli.a nie po wizytach delegacji ambasad.Ciekaw jestem na jakich zasadach w tej szkole realizowana jest dwujęzyczność.Czy fizyka,matematyka,polski jest uczony w języku obcym.Tak jak to jest w renomowanych liceach

# cała klasa

27.01.2007 09:45

Gdyby ,nie wiem co ale ktoś o kimś napisał dobrze to zawsze zjawi się taki, który kazdy wysiłek przerobi na tragedię.To mu klasa nie odpowiada, kontynent, lub podział.
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA