REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

# zadowolony

09.03.2020 11:55

Bardzo dobrze, od tego jest Inspekcja Pracy. A pani która przyjechała specjalnie z Olsztyna niech teraz nie płacze że będzie musiała przyjechać jeszcze raz czy więcej na przesłuchanie. Proszę też nie kłamać z tym dorabianiem bo sam wiem jak było. Nie mogłem dorobić tylko musiałem.

# ciul

09.03.2020 13:05

Zupełnie nic nie rozumiem z tego artykułu. Sposób przedstawienia niestety zamazany z dużą nutą emocji. Słabo.
To kto z Olsztyna ma jechać?

# wirus

09.03.2020 13:15

Naucz się czytać, nie będziesz miał takich problemów.

REKLAMA

# asior

09.03.2020 16:59

Mam pytanie:
Czy Galeria Północna jest głównym sponsorem tego portalu/gazety?
Czy naprawdę nie da się żyć bez zakupów w niedzielę?
Czy naginanie prawa, to nasza narodowa cecha?

# jan

09.03.2020 17:24

#ciul napisał(a) 09.03.2020 13:05
Zupełnie nic nie rozumiem z tego artykułu. Sposób przedstawienia niestety zamazany z dużą nutą emocji. Słabo.
To kto z Olsztyna ma jechać?
chyba wlaścicielka sklepu bo pracownicy pracowali w niedzielę?

# piekarnik80

09.03.2020 20:09

#asior napisał(a) 09.03.2020 16:59
Mam pytanie:
Czy Galeria Północna jest głównym sponsorem tego portalu/gazety?
Czy naprawdę nie da się żyć bez zakupów w niedzielę?
Czy naginanie prawa, to nasza narodowa cecha?

Przeciez wlasciciel sklepu moze stac za kasa i nie jest to naginanie prawa?!?
Przeczytaj ustawe zanim walniesz taki bzdurny komentarz o naginaniu prawa...
Cala ustawa wlasnie w mysl ustawodawcy miala uderzyc
w sieci handlowe a wspomoc rodzime sklepy.

REKLAMA

# qvertz

09.03.2020 20:34

Wolny handel, ale bez łamania reguł. A to właśnie czynią właściciele "interesów", kombinując jak konie pod górę. A przecież wystarczyłoby odpocząć w niedzielę jak Pan Bóg przykazał i od poniedziałku znowu ruszyć do pracy. Nie można dać się zaj...bać robotą przez pełne siedem dni w tygodniu. To zbliża warunki handlowania do dawnych niesławnych czasów pańszczyzny. Czy naprawdę tego chcemy? Dawać się j...bać pseudokapitalistom nawet w Dzień Pański - niedzielę? XXI wiek, qrva, żenua.

# piekarnik80

09.03.2020 20:50

#zadowolony napisał(a) 09.03.2020 11:55
Bardzo dobrze, od tego jest Inspekcja Pracy. A pani która przyjechała specjalnie z Olsztyna niech teraz nie płacze że będzie musiała przyjechać jeszcze raz czy więcej na przesłuchanie. Proszę też nie kłamać z tym dorabianiem bo sam wiem jak było. Nie mogłem dorobić tylko musiałem.

A teraz juz dorabiac nie musisz ?!? :D
Ludzie litosci

# Gość.

09.03.2020 21:25

Ludzie nauczcie się czytać artykuły ze zrozumieniem .Chyba czytacie tylko tytuł,i potem piszecie durne komentarze.

REKLAMA

# kornnrj78

09.03.2020 21:31

#ciul napisał(a) 09.03.2020 13:05
Zupełnie nic nie rozumiem z tego artykułu. Sposób przedstawienia niestety zamazany z dużą nutą emocji. Słabo.
To kto z Olsztyna ma jechać?

a nie da sie żyć bez zakupów w inny dzień? czym się różni niedziela od innego dnia? nie da się życ bez gankowania w niedziele, a może nie da się żyć bez lodów czy kawy na moeście? Niech kierowcy tankują w poniedziałki i piątki. Ale wolą tankować browary ze stavji benzynowej w niedziele.

# iza

10.03.2020 09:08

właściciele sklepów w niedziele już nie pracują, bo się dorobili

# Alfred Fujara

12.03.2020 14:29

Nie będą mnie tu hanysy kułaki otwierać sklepów w niedzielę, nie o takie polskie nic nie robiłem

REKLAMA

# Anabelle

14.03.2020 22:13

A czy ktoś z was wie czy galerialomianki.pl/godziny-otwarcia/ w dobie epidemii będzie otwarta? chodzi mi o pasaże nie o sklepy wokoło pasażowe, Ta galeria jest najbliżej mojego zamieszkania i mam nadzieję że uda mi się jeszcze zrobić jakiekolwiek zakupy.
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024