REKLAMA

Forum › Wawer

REKLAMA

Wkłady do zniczy

# Kazek7878

24.08.2020 14:23

Zauważyłem, że wkłady do zniczy latem nie funkcjonują tak jak należy i zaczynają się topić, potem się nie wypalają się do końca i wychodzi na to, że płaci się pieniądze a potem tylko połowa wkładu się wypala. Więc jak ktoś z Was ma sprawdzoną jakąś firmę, która sprzedaje dobre wkłady, tak że do końca się będą wypalać to dajcie namiar.

# Greggg

02.09.2020 10:30

Zdecydowanie jak kupujesz na Wszystkich Świętych większe ilości zniczy to warto przez internet. Ja mam w sumie poza rodzicami moimi i żony, gdzie wiadomo zawsze trzeba coś więcej postawić jeszcze chyba około 20 grobów do odwiedzania i ostatnio kupowałem w sklepie www.holver.pl znicze i wkłady. Potem jak na spokojnie sobie to przeliczyłem i porównałem z cenami obok mojego cmentarza to lekko kilkadziesiąt złotych zaoszczędziłem. I też mniej zachodu, bo jednak kupowanie w sieci = wygoda.
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuWawer

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe