REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

wjazd na Grota

# zuza

12.11.2004 23:13

I jak Wam się podoba nowe rozwiązanie dla wjeżdżających z Modlińskiej na Grota?
Według mnie chyba ktoś tu nie pomyślał zanim to cudo stworzył.
pozdrawiam

 Matka_Sławka_z_Gdańska

13.11.2004 09:28

...Zuziu. Rozne moga byc podejscia artystyczne do ubeckiej plwociny charknietej przez samorzadowe bydlo spoleczenstwu w twarz. W tym wypadku wladze wybraly plaskorzezbe. Amebalna forme rzocignieta na asfalecie w kierunku poludniowo zachodnim.
Poniewaz Wagon ustwiony jest zdecydownie na wschod, moze w tym wypadku rzezbiarz chcial skierowac nasze mysli do Watykanu

 Matka_Sławka_z_Gdańska

13.11.2004 09:34

Bardzo przepraszamy za bledy literowe i brak znaku zapytania na koncu. Anteki jest od rana taki ruchliwy, ze slowa spokojnie nie mozna napisac ! Dziewczeta nas zrozumieja, tak ?

REKLAMA

 Rudolf

13.11.2004 15:26

Ja moge śmiało powiedzieć, że od poniedziałku moze byc gorzej i niebezpieczniej. Byłem tam wczoraj zrobic troche fotek i jak stałem przez 10 minut to tam sie cuda działy. Ci co wjeżdzają z Modlińskiej na most prawym pasem wyjezdzają wprost pod tych z Jagielońskiej. Jeden gościu poldkiem hamował z piskiem bo mu baba wyjechała. Wcześniej jeszcze ci co wjeżdzali z Jagielońskiej na most mieli znak A-7 a teraz ni ma. Została tylko dziura w ziemi. I jeszcze przez te wysepki doszedł slalom bo niektórzy w ostatniej chwili zmieniają pas: na prawy lub lewy(!). Tylko czekac kiedy sie cos wydarzy.

 Matka_Sławka_z_Gdańska

13.11.2004 17:25

... dodatkowo ta cala historia przypomina zydowski kawal o Icku i Kozie. Ickowi wraz z liczna rodzina bylo ciasno w jednym pokoju. Poszli zatem do rabina po rade - radz rabinie co tu zrobic, zeby bylo nam wygodniej ?!
Rabin kazal im kupic koze, uwiazac ja na srodku pokoju, mieszkac z nia przez 5 lata, a po ich uplywie przyjsc po kolejne instrukcje.
Jak kazal, tak zrobili. Umordowali sie strasznie przez te lata, ale gdy minal wyznaczony termin poslusznie stawili sie ponownie u rabina. Odwiazcie koze, wyprowadzcie z domu na targ i sprzedajcie ja - nakazal rabin.
Tak zrobili. Gdy wrocili do domu ich malenki pokoik wydal im sie przestronym, uroczym i funkcjonalnym salonem. Szczesliwi i usmiechnieci dozyli Ickowie w tej klitce poznej starosci ... dopiero pod sam koniec zagazowano ich w Treblince. Zeby to bylo jasne...
A my... My wrocmy na nasza trase. Moze za kilka lat jakis biskup extraordynaryjny, polowy praski nawalony jak bela w cztery d..py i podtrzymywany przez biskupow pomocniczych lewobrzeznych oraz umajone wdowy po bandytach z UB ze stara Pisuardessy na czele, rozp...doli kilofem na znak pokoju te wysepki co je teraz porobili i tym, ktorzy jeszcze tu zyc beda, objawi sie piekny i szeroki ... wjazd na most
Taki wygodny i funkcjonalny wjazd, po prostu miodzio, po prostu cud !

# Matka Sławka z Gdańska

13.11.2004 18:46

Mamo...!
Dlaczego ja nie mam siusiaka?

REKLAMA

# zuza

13.11.2004 20:06

Totalna paranoja. Ci co będą zjeżdżali na prawo muszą ustapić pierwszeństwa tym co jadą z Jagiellońskiej. Przecież to pogorszy jeszcze bardziej i tak kiepską przepustowość. Tylko patrzeć jak będą wypadki jeden za drugim.Może jednak ktoś się zreflektuje i to poprawi bo będzie tragedia.
pozdrawiam

# Ali-Gator

15.11.2004 07:59

To rozwiązanie komunikacyjne to wytwór chorej wyobraźni.

 Matka_Sławka_z_Gdańska

15.11.2004 08:34

... i dlatego Hela ma Kopter

REKLAMA

# w.k

15.11.2004 09:23

zuza - zanim coś napiszesz, to pomyśl
Właśnie jadący z Jagiellońskiej mieli PIERWSZEŃSTWO do tej pory

# M.

15.11.2004 15:09

Siema:) Po pierwsze to Mamuśka Sławka jest już nieco nudna z tymi swoimi nudnymi wpisami....buuuuu do domu!!! a po drugie te wysepki to chyba jakieś nieporozumienie...wystarczy dwóch ciemaków którzy się przygapią i będzie lipa, staną na poboczu, i chyba dalej nie musze kończyć!! Ale z drugiej strony to dzisiaj wyjątkowo sprawnie przejechałem odcinek przed mostem. Ludziska nie powracali z długiego weekendu?? bo chyba to nie zasługa tych śmiechowych wysepek;] Pozdro Rudolf

# zuza

15.11.2004 20:44

Powiem szczerze, też byłam w szoku, że to tak w miarę sprawnie szło. Ale słyszałam już dzisiaj za sobą klaksony i pisk innych aut. Nie wszyscy patrzą w lusterka jak zmieniają pas i w tym problem.
Poczekamy, zobaczymy.

REKLAMA

# gosc

15.11.2004 21:53

Moze jeszcze nie skończyli i domalują te itrójąty?
Dzisiaj się jechało super i wszystko wskazuje, że to dzięki tej reorganizacji ruchu!
Przestaniecie wreszcie na wszystko narzekać na tym forum?

# Perfee

16.11.2004 21:00

Dlaczego mam przestać narzekać? Taka reorganizacja, jak teraz, to w dalszym ciągu tylko półśrodek. Nie pamiętam kiedy przebudowano cały wjazd na Grota, aby z Modlińskiej były 2 pasy ruchu. Czy nie można było od razu pomyśleć, że 2 pasy zakończone zwężeniem przy samym Grocie nie rozwiązują sprawy, a tylko bardzo denerwują np. mnie.
Dlaczego te dwa pasy nie wychodzą wprost na Grota jednoznacznie podporządkowując jadących z Jagielońskiej?
Rozwiązanie obcene będzie obfitowało w kolizje drogowe, bo nie jest jednoznaczne.

# M.

16.11.2004 21:23

Siema.Dzisiaj też odcinek od Konwaliowej do mostu przejechałem bardzo sprawnie i to w godzinach "szczytu", 7: jakieś tam minuity. Niestety z przykrością muszę stwierdzić, że przed światłami na skrzyżowaniu Modlińska-Konwaliowa, nadal jest ciasnawo.....

REKLAMA

# Maciek

17.11.2004 08:16

Perfee popatrz na znaki poziome i pionowe- dojazd z Jagiellońskiej ma w dalszym ciągu pierszeństwo. Pas po prawej, od strony Modlińskiej jest zanikowy i podporządkowany w stosunku do pasa od Jagiellońskiej.

# oburzony

09.01.2013 11:18

najpierw wyremontowali modlińską poszerzyli po to aby teraz wjazd na grota z trzech pasów zrobić jeden takie rzeczy są przerażające i możliwe chyba tylko u nas - a może ktoś powinien ponieść odpowiedzialność żeby następny który będzie brał pieniądze za planowania trzy razy się zastanowił
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024