REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

# Gromek

25.07.2023 12:41

Kiedy wreszcie zamontują progi na Czeremchowej? Codziennie setki samochodów jadących 80-100 km/h przy dozwolonych 40 km/h.

# Erneścio

25.07.2023 13:24

Zajęci są montowaniem progów tam, dokąd nikt nie jeździ. U siostry na Wawrze 19 progów pomontowali, według urzędu 65000zł za to ktoś zgarnął. Jakiś czas temu, siostra spędzająca czas w kuchni cały dzień - policzyła wszystkie samochodziki, które śmigały uliczką w godz. od 7:30 do prawie 21. Naliczyła 61 (w środku tygodnia) w chwili, w której dopiero był plan montowania tam progów :)))
Progi zamontowano na otwarty wniosek 4 mieszkanców :) (w wieku pow. 70lat).

# Vvv

25.07.2023 14:18

Ech, znowu kumpel królika musi zarobić na budowie progów, a kasy na chodniki nie ma.

REKLAMA

 Erneścio

25.07.2023 15:25

Gdyby, jakiś sąd mega najwyższy uczciwie podszedł do tematu rozp...dalania kasy przez urzędasów... nie znalazłbyś w Polsce ani jednego urzędasa na wolności. Jeszcze chwila i w Waltz-awie będą liczyć wiaty przystankowe w miliardach, wszak w milionach już liczą więc kto tam będzie się przejmował progami za takie psie grosze :)

# Cieslanin

25.07.2023 21:16

Ja chciałbym mieszkać na Białołęce Dworskiej ale nie mam pieniędzy na kupno domu. Co więc mam robić?

# Brat Wenanty

25.07.2023 21:40

#Erneścio napisał(a) 25.07.2023 13:24
Jakiś czas temu, siostra spędzająca czas w kuchni cały dzień - policzyła wszystkie samochodziki
Chodzi o siostrę zakonną?

REKLAMA

# Stolarz

25.07.2023 21:41

#Cieslanin napisał(a) 25.07.2023 21:16
Ja chciałbym mieszkać na Białołęce Dworskiej ale nie mam pieniędzy na kupno domu. Co więc mam robić?
Módl się i pracuj.

# Kubek

26.07.2023 10:24

Takie progi zwalniające potrzebne są też i na Tarchominie na calej ulicy Milenijnej, ulica jest wąska ale niektorzy urządzają sobie rajdy przez to stwarzają sytuacje bardzo niebezpieczne, czy musi ktos zginąć ? tak jak bylo na Wawrzyszewie?

# Marian

27.07.2023 23:07

Najlepiej całą Warszawę zabudować progami. Skąd ta głupota trafiła?
Już teraz poruszanie się po Warszawie wymaga posiadania terenówki.
Na zachodzie takie progi można policzyć na palcach w dodatku da się przez nie przejeżdżać nie uszkadzając samochodu.

REKLAMA

# EvilD

27.07.2023 23:26

Extra, kupuję SUV'a. Inaczej się nie da. No i kij z chodnikami, dalej nie ma, więc progi można omijać środkiem albo poboczem. Ależ bezpiecznie, o to zapewne chodziło :)

 Erneścio

29.07.2023 12:08

Marian, ale to na zachodzie a Warszawa zawsze będzie na wschodzie, znaczy się, dnie, na dnie Europy i jakiejkolwiek cywilizacji. Nie oszukujcie się, ktoś kto pojeździł po Świecie, coś widział... nigdy w życiu nie osiedli pupska w tym cyrku.
Miasto z epoki kamienia łupanego z prawem i przepisami z czasów choćby Kredy.
Tu urfa budowa czegokolwiek trwa 1 pokolenie, dzikie miasto w dzikim kraju. Prezydencio most dla pieszych nad Wisełką obiecał, zbiera się już kilka lat a w tym czasie japońce u siebie wydłubali setki kilometrów nowych tras w skałach pod DoCoMo hulające z prędkością 500km/h. Warszawa to wiocha. Pooglądajcie na Yt, ile u Niemca nad autobahnem wiadukt stawiają nowy. Tydzień! Tydzień jeden! Od pełnej rozbiórki po nowy most! Żygać się chce patrząc na to, co w Warszawie odpietalają. Dobrze, że nie mieszkam w PL, skończyłbym z prezydenckim usmieszkiem w Tworkach.

# mam dosyć ZDMu

01.08.2023 15:47

Kto chce progi ten chce, na Zegarynki w kilka osób oprotestowaliśmy budowę progów bo zamiast tego od dekad dopraszaliśmy się o generalny remont ulicy zalewanej przez wodę po deszczach. Remontu nie zrobili ale na progi były i pieniądze i nie przeszkadzały nasze protesty. Teraz nawierzchnia jest dalej zniszczona a mój dom trzęsię się gdy autobusy przejeżdzają przez progi.
Aha, a samochody jeżdzą tak samo jak i wcześniej. Tak samo jak zawsze samochody zwalniają przed skrzyżowaniem z Żyrardowską a jeśli komuś się śpieszy to przejeżdża sobie między progami albo nawet i przez nie.

REKLAMA

# Kasik

02.08.2023 09:26

Głupota. Niedługo to już drogi będą budować z progami odrazu. Na Białołęce Dworskiej są nam potrzebne bezpieczne przejście dla pieszych i chodniki, a nie kolejne progi.

# Takie czasy

13.08.2023 16:50

Tylko czekać aż zaczną progi chcieć montować na Modlińskiej..
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024