REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Wiadukt zamiast Mostu Północnego

# Kapitan

01.12.2006 19:16

Mostu szybko nam nie zbudują. Nie wiadomo kiedy on powstanie, a korki na Modlińskiej są coraz większe. Jest jednak na to rozwiązanie.
Nad skrzyżowaniem Modlińskiej i Kowalczyka i Konwaliowej trzeba postawić wiadukt. Terenów żadnych nie trzeba wykupywać i nie trzeba organizować specjalnych konkursów na projekt. Bo przecież wiadukt to tylko wiadukt. Wiadukt taki z pewnością zapewni o wiele bardziej płynny ruch w kierunku Mostu Grota i Mostu Gdańskiego. Żaden samochód nie będzie musiał już stać na światłach na tym skrzyżowaniu.
Jedynym problemem jest tylko to jak ten wiadukt zbudować by nie spowodować w czasie tej budowy jeszcze większych korków. Myślę, że jednak i ten problem można jakoś rozwiązać.
Czy nie jest to dobry pomysł ?

# siekierka kurpiowska

01.12.2006 19:24

Co do mostu:
"Most Północny jeszcze później
Po raz kolejny Zarząd Dróg Miejskich przesunął termin składania ofert na budowę mostu Północnego. Wykonawcy nie poznamy już w tym roku.
Wczoraj miały być znane propozycje firm, które chcą zaprojektować, a potem zbudować nową przeprawę między Bielanami i Białołęką. Miały powiedzieć, za i ile w jakim czasie to zrobią. Jednak już drugi raz ZDM przesunął termin składania ofert - tym razem do 12 grudnia. Jak pisaliśmy miesiąc temu, startujące w przetargu konsorcja narzekają, że przetarg jest fatalnie przygotowany. Złożyli aż 230 pytań w tej sprawie. Drogowcy na razie odpowiedzieli na 120 z nich. Jak zapowiada Urszula Nelken, rzeczniczka ZDM, wykonawcę przeprawy poznamy w styczniu. Jeśli zwycięzca nie zaproponuje skrócenia terminu budowy mostu, będzie on gotowy najpóźniej po czterech latach."
A co do wiaduktu- wszyscy widzieli co się działo na rondzie Starzyńskiego podczas budowy wiaduktu.

# Kapitan

02.12.2006 08:49

Do Administratora Echa Białołęckiego!!!! Proszę o usunięcie tego wulgarnego postu i zablokowanie numeru IP tego Piotrka. Najwyższa pora na tym forum wprowadzić jakieś zasady.

REKLAMA

# piotrek

02.12.2006 10:35

Do Pana Boga!!!!!!
Do rąk własnych!!!!!
Wielce szanowny Panie Boże!!!!!
My mieszkańcy Białołęki( skrzyżowania Modlińskiej z Konwaliową) prosimy o jak najszybszą eksterminację budowniczych z piekła rodem,którzy to nie mają pojęcia nawet o budowie śrubokręta gwiazdkowego.
Najwyższa pora na tym świecie wprowadzić jakieś zasady.
p.s. pozdrawiamy,na tacę nie damy, bo klechy przebalujo i przegrajo w rulete, zatem wypijemy za Twoje zdrowie. Obiecujemy pełne sponiewieranie, tylko spełnij nasze życzenia.
Z wyrazami szacunku
Antykapitanowcy

# kowal

02.12.2006 11:30

Brawo Koza- zostan burmistrzem . Bartek zgłoś jego kandydature. To gosc z jajami.

# piotrek

02.12.2006 21:21

Kozioł,nie Koza,wypraszam sobie Kowalu.

REKLAMA

# Gospodarz

02.12.2006 21:48

A ja myśle, że ani Kozioł, ani Koza, ale poprostu Baran lub Osioł albo poprostu Muł.

# piotrek

02.12.2006 21:58

A może Tygrys, Rekin, trochę Kotek, broń Boże Pies, Hiena czy Wilk.
Gospodarzu.... nie ugryzła cię jakaś Menda?
Idź spać , Karaluchy pod poduchy......

# piotrek

03.12.2006 10:26

Adminie, bądź sprawiedliwy, wycinasz moje nazwy zwierzątek, a nazwy zwierzątek gospodarza nie zostają wycięte, to niesprawiedliwe i stronnicze, napiszę zażalenie do martina kinga,mimo, iż jestem rasy wiadomej.

REKLAMA

# Kapitan

03.12.2006 13:06

No i wreszcie na tym forum panuje porządek. Dzięki Ci Adminie za wycięcie tego postu.

# nemeczek

03.12.2006 13:38

Kapitanie co z TOBA.

# piotrek

03.12.2006 22:17

Admin nie tylko wyciął mój post, ale też nazewnictwo zwierzątkowe w stosunku do ciebie,kak ty mjenja---kapitanie.
nie kumam, twoje nazewnictwa mogą być, a moje nie? EEEE, to trochę po polsku( z tej złej str. polskiego), cały czas czuję na swym ciele piętno rasizmu, a do tego ty pierwszy rzuciłeś kamieniem, czyli typowo po polsku.
wchodzi bandyta na posesję, ja mu z obrzyna w brzuch(jak na pulp fiction),,a polska milicja, prokuratura i sąd kapturowy wsadza mnie do puchy, a bandyta żąda odszkodowania ode mnie, bo wszedł do mnie na posesję po śliwkę węgierkę w lutym, a to że miał przy sobie obrzyna i powiedział piniondze, albo życie, a ja mu wyrwał obrzyna i strzelił w brzucho............sąd orzeknie..mógł pan spierdalać.
ile takich sytuacji juz było i będzie.
ziober coś tam kombinuje z tą obroną konieczną, ale......w sądach zasiadają ci sami ludzie.

REKLAMA

# zdenerwowany

04.12.2006 16:42

piotrku, czym więcej czytam twoich postów, tym bardziej mówię, idź i odpocznij, bo coś ci się pomyliło, żeby tak ordynarnie pisać na forum, zastanów się, czy ty chciałbyś czytać takie chamskie odzywki, jakich sam używasz..............

# piotrek

04.12.2006 23:33

zdenerwowany, brakuje ci kilku dni ze mną( bez skojazrzeń), ostatnio byłem kilka dni z bardzo poważnymi ludkami , gdzieś tam.
przywalałem im ostro, bo miałem rację.
jak przyszło do inetgracji, to po gorzale wypominali mi ostre i dobitne słowa(publiczne).
po kilku dniach zostali moimi kumplami i zrozumieli, że ja mówię prawdę, nie owijam, nie jestem aktorem, nie zakładam kostiumu przed każdą konwersacją, po prostu jestem sobą i inteligentni doceniają potem i nie mają pretensji, trzeba być człowiekiem, a że słowa i prawda boli, to ja nic na to nie poradzę, a że ja mówię całą swoją duszą niedyplomatyczną ,tylko całym sobą,nic na to nie poradzę......kocham naturę, nie aktorstwo, dlatego rejs, czy wniebowzięci, albo nie pamiętam jaki nosił tyt. film z niemczykiem coś tam z przyjeciem na 7 osób + coś tam jest najpiękniejszą sztuką na świecie.
przecież ja mógłbym zarabiać gruby hajs na filmach, ale robię to bez przygotowania i scenariusza, po prostu kocham naturszczyzm, a kaska dobra rzecz, ale to nie to.
zrobiłem program w pełni naturalny, ale prenio powiedział , że czegoś takiego nie może być w polskiej tv, bo coś tam z prawem, bez przekleństw, urągania czyjejś godności, wojewódzki czy majewski są nieźli, ale ich programy nie są naturalne, dlatego trzeba robić coś co się lubi, z czego nie ma mamony, albo sie podporządkować i robić pseudo naturalne programy, czego się wstydzę, bo to ma tyle wspólnego z naturszczyzmem , ile vivaldi z obróbką skrawaniem. należy pamiętać, że należy zachować kąt rozwarcia nóg zawsze 45 gradósow.

# zdenerwowany

06.12.2006 10:11

po gorzale mówisz... ja to nazywam sitwą, a na sitwę w Polsce nie ma sposobu...... i nie wysilaj się na odpowiedź, bo ty negujesz wszystkie niewygodne dla ciebie wypowiedzi, a myślenie masz jakieś takie inne, ale to chyba sprawa kaca, bo mam wrażenie,że on cię lubi..........

REKLAMA

# piotrek

06.12.2006 18:03

nie wyobrażasz sobie, iż normalnie można pisać coś tam w tym stylu bez podkrętki, lub bez dragów.
Można, tylko trzeba żyć lekko luźniej i tyle, nic więcej nie piszę, bo zara powiesz, że się czepiam.
Ale dlaczego po gorzale, to sitwa.
Ja np: od 8 lat nie miałem w gębie alkoholu, tylko pivko, a to że ktoś pije alkohol to od razu sitwiarz, tzn, że każdy ksiądz też jest notorycznym, codziennym sitwiarzem, bo codziennie pije gorzałe(alkohol) rozpuszczoną w winie. nic nie rozumiem z tej twej "sitwy".

# zdenerwowany

06.12.2006 22:35

Piotrku, nic nie wiem o księdzu, dlaczego to piszesz też nie wiem, ale sam napisałeś gorzała, a piwo to też alkohol ........... a sitwa zawsze jest sitwą i nie udawaj,że nie rozumiesz, ty to się chyba wyżywasz na forum , piszesz bzdury, a jak dochodzi do rzeczowej dyskusji to stajesz się czujny i rakiem do tyłu, kończę z tobą polemikę, bo nic z niej nie wynika, ty lubisz przytakiwania i rozmowy o niczym, mnie to nie kręci, żałuję własnego wejścia na forum. pozdrawiam, baw się dobrze , te wasze słowne przepychanki już nie jeden raz innych do forum zniechęciły,pa

# NN

07.12.2006 11:23

Zachodzę w głowę, jak w tym stanie emocjonalnym można łowić ryby? Więcej haczyków tkwi we własnym ciele, niż w rybach, zgadłem?

REKLAMA

# piotrek

07.12.2006 23:13

Jak słowo honoru, wiele rozumiem, ale z 2 ostatnich wpisów nic nie rozumiem, próbuję wytłumaczyć coś co jest oczywoste, bez podtextów i metafor , a i to jest za trudne.
Jak zacznę pisać językiem tak jak piszą w "fakcie"( oczywiście ineligenty-przynajmniej uważające się takowymi nie będą przyznawali się do świadomości istnienia takiej gazety), to powiecie, że , coś tam ,coś tam , i tak źle i tak niedobrze, jak z babami(sorry baby).
Mam 3 w domu,moja stara i 2 córy, tragedia. Wszystkie są brzęczące, ludzie nie żeńta się ,los pustelnika jest wspaniały, "cisza, cisza, cisza".....stary żyd tak kiedys pedzioł.
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe