REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Zablokowana ulica Mehoffera

# Wkurzony

07.12.2006 17:53

Panowie dość tej polityki ile można. Wybory się skończyły to pokażcie co umiecie robić. Ulica od kilku miesięcy jest przejezdna ale do połowy a mostek nad kanałem w każdej chwili może się zarwać, idzie zima, ile jeszcze wypadków i ofiar wam potrzeba panowie radni. Skrzyżowanie z Czeremchową zaraz za omawianym kanałem sprawia że co chwila dochodzi tam do krytycznych sytuacji. Aha jak długo jeszcze będzie wisiało tam stłuczone i zbyt małe lustro. Kto się tym zajmie? Jak nikt z radnych tego nie zrobi to proponuje zwołać sesje wyjazdową na tym skrzyżowaniu. Może któryś przeżyje a jak nie to trudno!

# wice

08.12.2006 10:41

nareszcie coś innego a nie tylko krzyki "politykuf", ta zagroda na mehoffera wkurza już od przynajmniej dwóch miesięcy a myślę, że może i dłużej, pytam się: ile można czekać aż chociaż ściągną te płotki, jakoś nie widzę by się tam tłum zaangażowanych robotników kręcił

# wice

08.12.2006 10:44

nie wiem czy echo napisało o tej kretyńskiej zaporze ale może jeśli w gazecie znajdzie się wzmianka to w końcu ktoś coś postanowi z tym zrobić
szału można dostać, a tak po za tym to na własne oczy widziałem tam już kilka sytuacji, które o mało nie zakończyły się stłuczkami jeśli stłuczką można nazwać zderzenioe czołowe bez znaczenia przy jakiej prędkości...

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024