REKLAMA

Forum › Wawer

REKLAMA

# Bogdan P.

16.12.2013 14:04

Korzystam z basenu w Aninie od ok.2 lat i jak do tej pory nie spotkałem się z przypadkami niewłaściwego zachowania personelu.
Panie w recepcji są bardzo miłe i zawsze chętnie zamienię z nimi "dwa słowa" przy wejściu na basen.
W szatni pracują też mili ludzie.Być może ktoś miał gorszy dzień.
Też jestem w wieku 50+ ale nie wykazuję postawy roszczeniowej jak autor listu.
Nie wychodzę z złożenia "bo mi się należy"
Drogi Panie.
Trochę dystansu do otaczającej nas rzeczywistości i odrobinę uśmiechu a na pewno będzie łatwiej i milej.

# Mike

16.12.2013 15:26

Na basen w Aninie jeżdżę praktycznie od zawsze i nie przypominam sobie sytuacji, w której ktoś z personelu potraktowałby mnie w niewłaściwy sposób. No ale ja się uśmiecham i mam pogodną naturę, może to dlatego. Aha i dodam, że na basen chodzę pływać a nie kreślić portrety psychologiczne pracowników.... pewnie jestem inny.

# hhh

17.12.2013 20:23

Emerytowani mundurowi mogą być aktywni i 55+, określenie nie do końca ścisłe, ale w tym przypadku prawdziwe, więc nie jest to żaden błąd. Aniński OSiR i basen wawerski brzmi lepiej. Swoją drogą niezadowolony rozmową klient może skorzystać z usług konkurencji, zdarza się każdemu ze miewa zły dzień czy to informator na infolinii czy to klient.

REKLAMA

# Atom

17.12.2013 20:40

Wśród niektórych naszych bliźnich jest jakiś "gen" krytyka.
Panie Andzeju ! Nie dość, że przyszedł pan pierwszy raz, nie dość, że jako ten 50+ już wiele w życiu powinien zgromadzić doświadczeń to zadał sobie trud wysmarować paszkwila drugi pan "obiektywny redaktor" puscił to do druku.
Czy pan tak z ręką na sercu powinien się domagać jakichś przywilejów? Bo to przecież pana zwabiło! Czy musi pan okraszać swoja wypowiedzi teoriami spiskowymi? Odnosze wrażenie , że pana zle potraktowanie to na własne życzenie. Czemu ma to służyć? Zniech.ęceniu nowych uzytkowników ?
Ale moim zdaniem płonne nadzieje. Chodże na ten basen od początku. Przynajmnie raz na tydzień. Rzadko sam. Najczęsciej z liczną gromadką dzieci i wnuków. W rożnych godzinach.
NIE SPOTKAŁEM SIĘ Z ŻADNYMI OBJAWAMI AROGANCJI CZY NIEUPRZEJMOŚCI ani recepcji ani ratowników .

# kocieruchy

23.12.2013 09:10

Mam nadzieję, że Pan Andrzej - przewodniczący rady osiedla radość - kiedy zostanie już burmistrzem - a to widać jego wielkie marzenie - zrobi porządek ze wszystkim - i nie będzie "nic" i wszystko zlikwiduje - kolejny Kononowicz. Biedny ten Wawer

# Edyta P. Anin

02.01.2014 17:35

Prawda jest taka, że Panie przy kasach rzeczywiście są miłe, obsługa na siłowni fachowa i również bardzo uprzejma ale już "praca"ratowników zostawia wiele do życzenia. Albo zajęci są rozmowami między sobą, innym razem grą piłką lub..klapkiem, jedni pochłonięci czytaniem (nauką?) inni znudzeni odpoczywają na zapleczu. Owszem, Panowie są mili ale do profesjonalizmu wiele im brakuje. Przyjrzałam się jak to wygląda na innych basenach: Polna, Wesolandia, Grzybowska. Tam czułam się naprawę bezpieczna. Tam ratownicy nie usiądą na chwilę, cały czas krążą wokół basenu obserwując co się dzieje w wodzie. Próbowałam wielokrotnie dodzwonić się do kierownika naszej pływalni ale niestety, ani razu nie udało mi się z nim połączyć. Telefon wiecznie milczy. Poza tym, o której bym nie przyszła, większość torów wciąż zajęta jest przez naukę pływania, nurkowania lub Aqua Aerobic. Stąd na wolnych torach wieczny tłok.. Dobrze się stało , że na Wesolandię teraz mamy bezpośredni autobus bo zamierzam od nowego roku korzystać już z tego obiektu. Trochę szkoda, że jako mieszkanka Anina muszę korzystać z basenu w sąsiedniej dzielnicy ale w końcu z basenu korzystam i dla podtrzymania formy i dla relaksu. W Aninie na to nie ma szans.

REKLAMA

# ffff

08.01.2014 16:49

wszystko co Państwowe jest do d*py i nic tego nie zmieni

# Kar

23.01.2014 21:31

A ja też miałam do czynienia z panią na kasie przy wejściu, która sprawiała wrażenie jakby tam pracowała za karę!
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuWawer

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024