REKLAMA

Forum › Wawer

REKLAMA

# Pablo

31.03.2016 21:50

Jak przeszkadza komuś kościół to może już niedługo będzie się cieszył z meczetu. Tylko że jak tam nie będziecie chodzić to przyjdzie imam i wam utnie głowe! A co komu przeszkadza kościół blisko domów? To nie cipata francja nikt tam nie będzie robił dyskotek!

# AliBaba

31.03.2016 23:15

Kościół nie przeszkadza dopóki dzwony nie zaczną nap... tzn.bić w niedzielę o świcie gdy chcę się raz w tygodniu wyspać. Amen !

# mieszkaniec Wawra

01.04.2016 11:00

Bede sie cieszył nawet z buddyjskiej świątyni jesli bede miał w domu ciszę i spokoj , co niedziela słyszę dzwony , charczące glasniki itd i tak od rana do zmierzchu. I tego wlasnie chce !!! Moc normalnie usiąść przed domem i nie musieć wysłuchiwać wszystkich mszy, kazan, ogłoszeń parafialnych itp. I wlasnie to mi przeszkadza , poza tym skoro przychodzi ponad 700 osob to poco budynek na 3 tys ?

REKLAMA

# Nadeiślanka, bo to tu powstaje

01.04.2016 20:44

Dokładnie TAK ..na śniadanie kazanie, przy objedzie wyznanie wiary, na dobranoc ogłoszenia parafialne, zagłuszają nawet odkurzacz . Jest masakra wierni po lub w czasie mszy sikają i niestety nie tylko pod moim ogrodzeniem chustki po podtarciu wiszą mi na płocie brudasy! Tu się modlą , a tu podlą ...i JAKIE 700 osób??? Kto to wymyślił kłamstwo tylko w jakim celu

# Nadwiślanka

01.04.2016 20:55

A ha jakie 8 LAT?? Jest dużo dłużej !! Jaki Miedzeszyn !! Tu jest Nadwiśle !! Jakie 700 ?!?, najwyżej 150-200 NO TAKICH BZDUR to jeszcze nie słyszałam za to wiem co przez okno widze!!!

# gajoss

04.04.2016 21:19

A czy ktoś może mi powiedzieć dokładnie gdzie ta świątynia ma powstać?

REKLAMA

# Mimut

06.04.2016 10:21

Projekt przypomina ursynowski kościół z Al. KEN, zwany popularnie Malborkiem. Nie jest to szczyt urody, Miedzeszyn zasługuje na ładniejszy obiekt, o ile w ogóle go potrzebuje.
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuWawer

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe