REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Uwaga na przejazdy!!!

# Marian

11.01.2003 20:29

Uwaga na niebezpieczne przejazdy PKP w ulicach Mechoffera i Klasyków. PKP powinno mieć pieniądze na reperację pojazdów, a pan Prwezydent Warszawy jeszcze nie odwiedził tych przejazdow! ... Marian z ulicy Majorki

# Piotrek z Odkrytej

11.01.2003 20:50

Czy chodzi Ci o nierówną nawierzchnię na przejeździe czy np. o zepsute zapory ???

# SML

12.01.2003 11:04

Jeśli chodzi o przejazdy to są one strzeżone i poza nawierzchnią na międzytorzu nie można mieć pretensji co do ich stanu (bywam tam dość często i jeszcze nie widziałem aby szlabany nie zostały opuszczone na 3-5 min. przed przejazdem pociągu). Co innego kierowcy.... ci to mają wyobraźnię, niektórzy wpychają się nawet pod "opadający" szlaban, nawet jeśli zapora po drugiej stronie torów już jest opuszczona.

REKLAMA

# lidka

12.01.2003 21:42

chodzi oczywiście o nierówną nawierzchnię to łagodnie powiedziane państwo kandydaci na radnych dużo obiecywali jeden nawet że nie zaprzestanie działać społecznie nawet jeśli nie zostanie wybrany. Niedawno w wyrwie na przejeżdzie ugrzązł samochód , dobrze że znalazło się kilku chętnych do pomocy.Nie wiem czy za to odpowiada kolej, miasto czy dzielnica?

# historyk

12.01.2003 22:56

Rada osiedla Białolęka Dw., to w tej sprawie co może, niestety jej frekwencja po wyborachbardzo zmalalała, a i decydenci jakby mniej chętnie się z nią spotykają (roszczenie oszkodawawcze przysługuje wobec kolei i ZDM).

# Piotrek z Odkrytej

13.01.2003 10:09

Czyli jak zwykle pat sytuacyjny ???

REKLAMA

# asm

13.01.2003 14:00

Żaden pat. Marian ma rację tu musi przyjechać nasz wspaniały prezydent Kaczyński, wtedy przejazdy będą nie tylko bezpieczne ale nawet podgrzewane.

# Piotrek z Odkrytej

13.01.2003 14:26

Spróbuj go zmusić, żeby przyjechał. Skoro sugerujesz, że musi, to dopóki nie przyjedzie, bedzie "pat sytuacyjny". Ja nie wierzę zbyt mocno w sprawczą siłę tego i innych prezydentów - to nie są problemy z tej półki, żeby mieli dokądś jeździć i zwiedzać okolice. Przypomina mi to wiarę we wspaniałomyslność dobrego wujka z Ameryki, który nagle otwiera kiesę i sypie dolarami (tu akurat na modernizację przejazdu). Masz jakiś przykład ingerencji wujka w Twoje i nasze życie ????

# asm

14.01.2003 12:45

Zbyt poważnie wziąłeś sobie do serca moje słowa. To była złośliwość pod adresem Prezydenta - wsiadł do autobusu i dodał od razu 100.000 zł dziennie na ogrzewanie, to gdyby go przywieźć i pokazać przejazd, to sypnie groszem na jego modernizację (to też wypowiedź o zabarwieniu złośliwym).

REKLAMA

# NN

15.01.2003 16:19

Przejazd (jak każdy) należy do PKP a oni na pewno nie sypną groszem.
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA