REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Uwaga na przejazdy!!!

# Marian

11.01.2003 20:29

Uwaga na niebezpieczne przejazdy PKP w ulicach Mechoffera i Klasyków. PKP powinno mieć pieniądze na reperację pojazdów, a pan Prwezydent Warszawy jeszcze nie odwiedził tych przejazdow! ... Marian z ulicy Majorki

# Piotrek z Odkrytej

11.01.2003 20:50

Czy chodzi Ci o nierówną nawierzchnię na przejeździe czy np. o zepsute zapory ???

# SML

12.01.2003 11:04

Jeśli chodzi o przejazdy to są one strzeżone i poza nawierzchnią na międzytorzu nie można mieć pretensji co do ich stanu (bywam tam dość często i jeszcze nie widziałem aby szlabany nie zostały opuszczone na 3-5 min. przed przejazdem pociągu). Co innego kierowcy.... ci to mają wyobraźnię, niektórzy wpychają się nawet pod "opadający" szlaban, nawet jeśli zapora po drugiej stronie torów już jest opuszczona.

REKLAMA

# lidka

12.01.2003 21:42

chodzi oczywiście o nierówną nawierzchnię to łagodnie powiedziane państwo kandydaci na radnych dużo obiecywali jeden nawet że nie zaprzestanie działać społecznie nawet jeśli nie zostanie wybrany. Niedawno w wyrwie na przejeżdzie ugrzązł samochód , dobrze że znalazło się kilku chętnych do pomocy.Nie wiem czy za to odpowiada kolej, miasto czy dzielnica?

# historyk

12.01.2003 22:56

Rada osiedla Białolęka Dw., to w tej sprawie co może, niestety jej frekwencja po wyborachbardzo zmalalała, a i decydenci jakby mniej chętnie się z nią spotykają (roszczenie oszkodawawcze przysługuje wobec kolei i ZDM).

# Piotrek z Odkrytej

13.01.2003 10:09

Czyli jak zwykle pat sytuacyjny ???

REKLAMA

# asm

13.01.2003 14:00

Żaden pat. Marian ma rację tu musi przyjechać nasz wspaniały prezydent Kaczyński, wtedy przejazdy będą nie tylko bezpieczne ale nawet podgrzewane.

# Piotrek z Odkrytej

13.01.2003 14:26

Spróbuj go zmusić, żeby przyjechał. Skoro sugerujesz, że musi, to dopóki nie przyjedzie, bedzie "pat sytuacyjny". Ja nie wierzę zbyt mocno w sprawczą siłę tego i innych prezydentów - to nie są problemy z tej półki, żeby mieli dokądś jeździć i zwiedzać okolice. Przypomina mi to wiarę we wspaniałomyslność dobrego wujka z Ameryki, który nagle otwiera kiesę i sypie dolarami (tu akurat na modernizację przejazdu). Masz jakiś przykład ingerencji wujka w Twoje i nasze życie ????

# asm

14.01.2003 12:45

Zbyt poważnie wziąłeś sobie do serca moje słowa. To była złośliwość pod adresem Prezydenta - wsiadł do autobusu i dodał od razu 100.000 zł dziennie na ogrzewanie, to gdyby go przywieźć i pokazać przejazd, to sypnie groszem na jego modernizację (to też wypowiedź o zabarwieniu złośliwym).

REKLAMA

# NN

15.01.2003 16:19

Przejazd (jak każdy) należy do PKP a oni na pewno nie sypną groszem.
Trwa cisza wyborcza. Dodawanie nowych wpisów zostało wstrzymane.

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024