REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

tunel śmierci pod rondem Zesłańców Syberyjskich

# kyrownik Feli 1.3

19.03.2004 10:17

19 marca koło g. 9 wjeżdżałem weń chcąc bezproblemowo wykręcić na Poznań, przede mną Toyotka taka świeżo z salonu albo z myjni, po wjechaniu pod dach zakręt zaczyna się ścieśniać i nagle człowiek zdaje sobie sprawę, że może się w nim nie zmieścić - nacisnąłem więc lekko hamulec i nagle słyszę darcie gumy - to ja??? nieeee, gościu przede mną w nówce Toyotce wjechał nieco szybciej... zaliczył chyba 2 pełne obroty zanim walnął w lewą ścianę tunelu na tyle silnie, ze odpaliły obydwie (był bez pasażera!) poduchy... ja widząc, że blokuje jezdnię pocisnąłem mocniej hamulec i po obróceniu o 180 zatrzymałem się kilka metrów przed nim, wziąłem głębszy oddech i zobaczywszy, że następny za mną widząc moje światła mijania w 1- kierunkowym tunelu zatrzymuje się u wjazdu spokojnie wykręciłem brakujące 180... gostek z Toyotki nieco zszokowany oglądał uszkodzenia (przód zmasakrowany na głębokość 0,5m - a taka ładna była, hamerykańska;-), wyrażał się składnie o swoim zdrowiu więc pojechałem dalej... W TYM TUNELU POLECAM MAX 40km/h - nawierzchnia jest mokra i śliska... i wogóle... im bardziej się spieszysz, cokolwiek robisz - ZWLONIJ!!! pisali tak już w Kamasutrze zanim wymyślono samochody ;-) pozdrawiam

# kyrownik Feli 1.3

19.03.2004 10:30

zapomniałem dodać, że mam wciąż zimówki na kołach, przyczepność dzięki temu jest znacznei lepsza niz na letnich...

# xxx.jp.

19.03.2004 11:05

Jeści chcesz dojechać do wyznaczonego celu bezpiecznie to zwolnij troszkę i pomyśl o bezpieczeństwie własnym i innych uczestników ruchu . Pamiętaj nie jesteś SAM! na drodze.

REKLAMA

 Rudolf

25.04.2004 08:12

Ten przejazd przez tunel jest źle zaprojektowany tak samo ścieżka rowerowa na tym rondzie gdzie z jednej strony jest łagodny zjazd a z drugiej juz piękne schody. Podkreślam z tej strony gdzie są schody jest duzo miejsca na wyjazd.

# listopad

12.11.2014 07:14

Przed wjazdem do tego tunelu stoi znak drogowy mówiący o ograniczeniu prędkości do 40 km/h.
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe