REKLAMA

Forum › Wawer

REKLAMA

 swojak

08.02.2023 09:17

Dziwi mnie lament osób, które świadomie kupowały działki, czy domy w okolicy planowanej od dziesięcioleci trasy. Przecież dawno było wiadomo, gdzie bedzie przebiegać trasa. Na chłopski rozum wiadomo, że taka trasa generuje hałas i będzie on z roku na rok większy, bo przybywa samochodów. A więc najpierw szukamy taniej działki (taniej, bo przy planowanej trasie), kupujemy za 1/3 ceny działek oddalonych od trasy, budujemy dom, a potem płaczemy, że jest głośno.
To własnie jest Polaczkowo. Każdy, kto kupował działki w tej okolicy miał pełną świadomość, że zamieszka z trasą generującą hałas. Trasa była planowana już w latach 70-tych ubiegłego roku, a jej przebieg zatwierdzony w 2004 roku i nie odbiegało to od założeń z lat 70-tych. Można było się zapoznać z planami przed zakupem działki. A więc czemu teraz płaczecie? Ja wiem - bo polak to taki cwaniaczek, taki chłopek roztropek, roszczeniowiec. Ja bym pogonił wszystkich, którzy nabyli działki w okolicy trasy po roku 1980-90. Wiedeziałeś co kupujesz, a teraz masz pretensje? Jest hałas - to kup za własne pieniadze ekrany i je zamontuj. Zrób zrzutkę z sąsiadami i po sprawie.

# axelf

08.02.2023 09:46

Tak, są ludzie, którzy zaufali planom i kupili działki np. 2km od POW, która w Radości miała iść w tunelu i na estakadach z ekranami. Nie przewidzieli, że przyjdzie ZJEP i pieniądze na powyższe przeznaczy na łapówki i pozwoli budować "szczelną wannę" zamiat tunelu, a estakady skrócić o połowę i zrezygnować z ekranu, nie zastępując tego nawet przejściem dla zwierząt.
Czy może zrozumiałeś, ze ktoś chciał zlikwidować POW?

# Wacek

18.02.2023 18:25

Trasa obwodnicy przez Wilanów była znana jeszcze w czasach Gierka dlaczego teraz lament tych którzy tam mieszkają . często skusili się niskimi cenami a teraz wielki szum. Tak było również we Wrocławiu gdzie pobudowano domy na terenach zalewowych a jak przyszła powódź to wielki krzyk.

REKLAMA

# Hdjdhe

20.02.2023 23:19

Pomiary hałasu? Po co? Przecież tam na pewno jest hałas. W nocy cykanie zegarka może niektórych doprowadzać do szału. Budujcie wysokie ekrany na całej długości i tyle. Tu nie ma po co na nowo wynajdywać koła.

# Hdjdhe

20.02.2023 23:21

Ty swojak ty coś masz nie tak z głową.

# eryrr

22.02.2023 13:03

Kolejni pieniacze. Nie wiedzieli gdzie sie budują? Że tam jest obwodnica budowana?

REKLAMA

# Swojak Idiot!

23.02.2023 10:14

swojak napisał 08.02.2023 09:17
Dziwi mnie lament osób, które świadomie kupowały działki, czy domy w okolicy planowanej od dziesięcioleci trasy. Przecież dawno było wiadomo, gdzie bedzie przebiegać trasa. Na chłopski rozum wiadomo, że taka trasa generuje hałas i będzie on z roku na rok większy, bo przybywa samochodów. A więc najpierw szukamy taniej działki (taniej, bo przy planowanej trasie), kupujemy za 1/3 ceny działek oddalonych od trasy, budujemy dom, a potem płaczemy, że jest głośno.
To własnie jest Polaczkowo. Każdy, kto kupował działki w tej okolicy miał pełną świadomość, że zamieszka z trasą generującą hałas. Trasa była planowana już w latach 70-tych ubiegłego roku, a jej przebieg zatwierdzony w 2004 roku i nie odbiegało to od założeń z lat 70-tych. Można było się zapoznać z planami przed zakupem działki. A więc czemu teraz płaczecie? Ja wiem - bo polak to taki cwaniaczek, taki chłopek roztropek, roszczeniowiec. Ja bym pogonił wszystkich, którzy nabyli działki w okolicy trasy po roku 1980-90. Wiedeziałeś co kupujesz, a teraz masz pretensje? Jest hałas - to kup za własne pieniadze ekrany i je zamontuj. Zrób zrzutkę z sąsiadami i po sprawie.

Jesteś typowym projarkowskim barankiem. Trasa miała być wg planów szczelnie otoczona wysokimi ekranami. Jak jest, wiadomo, mozna to porownac do sluzby zdrowia w czasach "rządów" parii kaczozbawa. Tak jak i tam, na sporych kawałkach odcinków miejskich ekrany są, tylko ucięte o połowę w stosunku do planów albo nie ma ich wcale. Także "swojaku" jedź do ruskich a tu należy dopuscic do wladzy ludzi kompetentnych
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuWawer

REKLAMA

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

City Break
City Break

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy