REKLAMA

Forum › Wawer

REKLAMA

 swojak

08.02.2023 09:17

Dziwi mnie lament osób, które świadomie kupowały działki, czy domy w okolicy planowanej od dziesięcioleci trasy. Przecież dawno było wiadomo, gdzie bedzie przebiegać trasa. Na chłopski rozum wiadomo, że taka trasa generuje hałas i będzie on z roku na rok większy, bo przybywa samochodów. A więc najpierw szukamy taniej działki (taniej, bo przy planowanej trasie), kupujemy za 1/3 ceny działek oddalonych od trasy, budujemy dom, a potem płaczemy, że jest głośno.
To własnie jest Polaczkowo. Każdy, kto kupował działki w tej okolicy miał pełną świadomość, że zamieszka z trasą generującą hałas. Trasa była planowana już w latach 70-tych ubiegłego roku, a jej przebieg zatwierdzony w 2004 roku i nie odbiegało to od założeń z lat 70-tych. Można było się zapoznać z planami przed zakupem działki. A więc czemu teraz płaczecie? Ja wiem - bo polak to taki cwaniaczek, taki chłopek roztropek, roszczeniowiec. Ja bym pogonił wszystkich, którzy nabyli działki w okolicy trasy po roku 1980-90. Wiedeziałeś co kupujesz, a teraz masz pretensje? Jest hałas - to kup za własne pieniadze ekrany i je zamontuj. Zrób zrzutkę z sąsiadami i po sprawie.

# axelf

08.02.2023 09:46

Tak, są ludzie, którzy zaufali planom i kupili działki np. 2km od POW, która w Radości miała iść w tunelu i na estakadach z ekranami. Nie przewidzieli, że przyjdzie ZJEP i pieniądze na powyższe przeznaczy na łapówki i pozwoli budować "szczelną wannę" zamiat tunelu, a estakady skrócić o połowę i zrezygnować z ekranu, nie zastępując tego nawet przejściem dla zwierząt.
Czy może zrozumiałeś, ze ktoś chciał zlikwidować POW?

# Wacek

18.02.2023 18:25

Trasa obwodnicy przez Wilanów była znana jeszcze w czasach Gierka dlaczego teraz lament tych którzy tam mieszkają . często skusili się niskimi cenami a teraz wielki szum. Tak było również we Wrocławiu gdzie pobudowano domy na terenach zalewowych a jak przyszła powódź to wielki krzyk.

REKLAMA

# Hdjdhe

20.02.2023 23:19

Pomiary hałasu? Po co? Przecież tam na pewno jest hałas. W nocy cykanie zegarka może niektórych doprowadzać do szału. Budujcie wysokie ekrany na całej długości i tyle. Tu nie ma po co na nowo wynajdywać koła.

# Hdjdhe

20.02.2023 23:21

Ty swojak ty coś masz nie tak z głową.

# eryrr

22.02.2023 13:03

Kolejni pieniacze. Nie wiedzieli gdzie sie budują? Że tam jest obwodnica budowana?

REKLAMA

# Swojak Idiot!

23.02.2023 10:14

swojak napisał 08.02.2023 09:17
Dziwi mnie lament osób, które świadomie kupowały działki, czy domy w okolicy planowanej od dziesięcioleci trasy. Przecież dawno było wiadomo, gdzie bedzie przebiegać trasa. Na chłopski rozum wiadomo, że taka trasa generuje hałas i będzie on z roku na rok większy, bo przybywa samochodów. A więc najpierw szukamy taniej działki (taniej, bo przy planowanej trasie), kupujemy za 1/3 ceny działek oddalonych od trasy, budujemy dom, a potem płaczemy, że jest głośno.
To własnie jest Polaczkowo. Każdy, kto kupował działki w tej okolicy miał pełną świadomość, że zamieszka z trasą generującą hałas. Trasa była planowana już w latach 70-tych ubiegłego roku, a jej przebieg zatwierdzony w 2004 roku i nie odbiegało to od założeń z lat 70-tych. Można było się zapoznać z planami przed zakupem działki. A więc czemu teraz płaczecie? Ja wiem - bo polak to taki cwaniaczek, taki chłopek roztropek, roszczeniowiec. Ja bym pogonił wszystkich, którzy nabyli działki w okolicy trasy po roku 1980-90. Wiedeziałeś co kupujesz, a teraz masz pretensje? Jest hałas - to kup za własne pieniadze ekrany i je zamontuj. Zrób zrzutkę z sąsiadami i po sprawie.

Jesteś typowym projarkowskim barankiem. Trasa miała być wg planów szczelnie otoczona wysokimi ekranami. Jak jest, wiadomo, mozna to porownac do sluzby zdrowia w czasach "rządów" parii kaczozbawa. Tak jak i tam, na sporych kawałkach odcinków miejskich ekrany są, tylko ucięte o połowę w stosunku do planów albo nie ma ich wcale. Także "swojaku" jedź do ruskich a tu należy dopuscic do wladzy ludzi kompetentnych
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuWawer

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA