REKLAMA

REKLAMA

Forum Wawer

REKLAMA

# Mieszkanka Sadula

31.08.2020 14:06

Cóż za absurd! Każdy na osiedlu wie, ze plac przeszkadza 2 Paniom, szkoda, że politycznym. Podczas tego spotkania nie było nikogo z mieszkańców! Dodatkowo codziennie znaczna grupa ludzi korzysta z placu i z tego co rozmawiałam z nimi to nikt wulgaryzmów nie słyszał, oprócz sytuacji, gdy wcześniej wspomniana Pani przeciwniczka placu wyskoczyła z wulgaryzmami o 19 w wakacje. Jest to skandal, ze wystarczy mieć zaplecze znajomych polityków i można utrudnić życie połowie mieszkańców osiedla.

# Hebel

31.08.2020 14:13

Czyli jednak interwencja szerokiego gremium urzędników w związku ze znajomościami. Szkoda że nie zajmą się bardziej realnymi problemami. Napiszcie o jakie polityczne układy chodzi, może sprawa rozwiąże się sama w związku z nagłośnieniem tematu. Obnażajmy nieuczciwości, niech zwycięży obywatelskość.

# Mieszkanka Wawra

31.08.2020 22:28

To gdzie w takim razie mialby byc plac zabaw? Na jakimś odludziu? Raczej nie. Place zabaw zawsze wywołują wśród części sąsiedztwa skrajne emocje i nikt tego nie zmieni.
Czesto chodzę z dziećmi na ten plac zabaw i nigdy nie słyszałam tam przekleństw i wulgaryzmów. To jakieś wyssane z palca brednie albo bardzo sporadyczne przypadki.

REKLAMA

# rozbawiony

01.09.2020 12:24

"Ponadto chcemy ogrodzić boisko, aby piłka nie zagrażała młodszym dzieciom przebywającym na placu zabaw" - przerażające, później zdziwienie że dzieci wyrastają na debili i nieudaczników, którzy nie potrafią odnaleźć się w rzeczywistości. No bo ciężko nastolatka, czy wchodzącego w dorosłość człowieka odgrodzić od wszelkich niedogodności czy "niebezpieczeństw".

# Mikołaj

24.02.2023 13:08

Czy to te same dwie panie, które kwestionowały pump truck na Paczkowskiej obok salonu mercedesa? 2 panie i radny z PiS chcą decydować za wszyatkich, czy to nie przesada?
Szkoda tylko,że nie mieli tyle czasu i energi by zlikwidować tamten nielegalny parking, a mzoe on im nie przeszkadza?!
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

REKLAMA

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuWawer

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA