REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

# starydobrytrolejbus

21.02.2022 14:43

Ale za to będzie kładka dla rowerów na Wisłą,
ta z kolei inwestycja nie napotyka na różnego rodzaju przeszkody jest bardziej potrzebna
jest priorytetowa, nawet bardziej potrzebna niż dodatkowe mosty o ruchu drogowym, natomiast dzielnice graniczne Warszawy muszą poczekać 20-30 lat (pokolenie) w takim tempie są tu realizowane plany, może jakieś ochłapy spadną i pieniążki się cudem znajdą na kilometr czy półtora kilometra trasy tramwajowej.
Do tego czasu wynalezione zostaną efektywniejsze i bardziej ekologiczne środki transportu i tramwaje nie będą trendy i problem sam się rozwiąże.

# Solo

21.02.2022 14:55

gdyby nie ta kladka, to wszystkie głąby nie miałby o czym pisać - tak do Ciebie piszę #starydobrytrolejbus

# aha jasne

21.02.2022 14:58

#Solo napisał(a) 21.02.2022 14:55
gdyby nie ta kladka, to wszystkie głąby nie miałby o czym pisać - tak do Ciebie piszę #starydobrytrolejbus
Muzeum Sztuki Nowoczesnej, Sala Kongresowa, TR Warszawa, diamentowa zajezdnia Annopol.

REKLAMA

# starydobrytrolejbus

22.02.2022 00:54

do Solo olewam, choć użyte epitety świadczą o wyjątkowej kulturze piszącego, głąby, krzywe ryje, tak z grubej rury na odlew, ochłoń, wciągnij powietrze

# księgowy

22.02.2022 10:54

300 dni ( kalendarzowych czy roboczych ) za 1,8 mln za studium . To 6kzł dziennie - ile osób będzie nad tym pracować ? Jakoś drogo to wychodzi a to przecież jeszcze nawet nie projekt...

# Zeszytowy

22.02.2022 21:50

#księgowy napisał(a) 22.02.2022 10:54
300 dni ( kalendarzowych czy roboczych ) za 1,8 mln za studium . To 6kzł dziennie - ile osób będzie nad tym pracować ? Jakoś drogo to wychodzi a to przecież jeszcze nawet nie projekt...
Ja im mogę za sto złotych to samo paroma kreskami na mapce wyrysować.

REKLAMA

# Elzar

23.02.2022 09:30

#Zeszytowy napisał(a) 22.02.2022 21:50
Ja im mogę za sto złotych to samo paroma kreskami na mapce wyrysować.
Kiedyś myślałem, że te analizy są ważne, ale po paru latach stwierdzam, że faktycznie można je narysować w 5 minut za 100pln, bo później przy podejmowaniu decyzji o realizacji i tak są one kompletnie pomijane.

# lutek

01.03.2022 17:33

i znowu warszawa wyda kase a zycie pokaze co innego,zobaczymy czy te wizje tych osiedli przy mysliborskiej beda miały cos wspolnego z planami tam miał isc tramwaj a gzie sa te biurowce co to niby miały tak dawac miejsca pracy a miały byc jako pierwsze na starej fabryce domów to wszystko pic i fotomontaz a bedziemy czekac jak na przebudowe kołacinskiej 30 lat.moze ktos mnie oswieci gdzie ta petla miała by byc który dewloper odda działke na ta petle
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe