REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Tesko i Echo Białołeckie kontra mieszkańcy

17.05.2003 09:23 #Wkurzony Polak
Szczyt absurdu oszustwa i zakłamania ze strony tygodnika Echa jest jaskrawym przykładem prawadziwej duszy niektórych polaków. Sprzedać się za judaszowe pieniądze stało się celem życia jak można zauważyć wiekszości z was. Przykładem są wszystkie afery na wysokim szczczeblu w naszym Państwie. A w gminie jest jeszcze gorzej. Redakcja Echa skompromitowała się kompletnie umieszczając na swoich łamach kompletne bzdury i propagandę dotycząca zalet z nowego Supermarketu.
Jak można zuważyc jest to próba wywarcia presji na radnych i na samych mieszkańcach w bardzo wyrafinowany i wredny sposób.
Nie muszę mówić bo wszyscy wiemy że nie należy budować kolejnego supermarketu a wręcz przydało by się skasować jeden z istniejących. Produkować i handlować w Polsce powinni rodzimi przesiębiorcy POLACY a nie inne nacje. Wszyscy chcecie dobrobytu ale nie widzicie że nas okradają ze wszystkiego czego się dorobimy. Pokazcie mi choć jeden "POLSKI" sieciowy supermarket na świecie. NIE znajdziecie go nie pozwolą na to inni mieszkańcy swojego kraju. Wyobrażce sobie Francuza lub Niemca w Polskim Supermarkecie, zmuście wyobrażnie, widzicie go?
DOŚĆ dłużej Polacy nie wytrzymają waszych oszustw złodziejstwa i korupcji waszymi judaszowymi srebrnikami w Polsce.
Tesko precz z łapami od kieszeń Białołęczan.
Tesko precz od naszej ziemi. dróg i mostów.
Tesko precz od naszych ciężko zgormadzonych oszczędności.
Wzywam wszyskich Radnych i mieszkańców Białołęki oraz Prezydenta Warszawy by odrzuciły ofertę budowy supermarketu Tesco.
Ps. Jle Pan dostał Panie redaktorze za te artykuły ?
17.05.2003 10:13 #Żarcie dla kota
Tak popieram Cię Polska dla Polaków, precz z murzynami itp. .
O to Ci chodzi baranie?
17.05.2003 10:16 #Żarcie dla kota
Pisze się Tesco. No ale dla ciebie to pewnie rzadna różnica.
No to dalij idu stąd bo śmierdza okolicznom burakom.
17.05.2003 11:01 #ika
żarcie dla kota to jest typowy menel Polak jego głos jest odzwierciedleniem tożsamości i jedności narodowej !!! a won chamie z tego forum
17.05.2003 12:08 #NN
Symptomatyczne, że wie jak pisać Tesco a nie wie jak napisać "żadna"...
REKLAMA
17.05.2003 12:25 #NN
Jestem troche głupi
17.05.2003 12:27 #historyk-wyjątko
A po co takie larum- mecenas daje złoto, mecenas wymaga. Z czegoś trzeba żyć... (choć taki model dziennikarstwa mi osobiście nie leży, ale może dlatego nie dorobiłem się własnego mieszkania, ani samochodu).
Natomiast większym kuriosum wydaje się "Żarcie..."- jak pisał Piotr Wierzbicki- są kołtuny rodzime i europejskie. tem ostatni jak nie dorasta- to zaraz mówi o rasistach, ciemnogrodzie itp.
17.05.2003 12:36 #Smaczne buty.
Juz mnie tu nie zobaczycie bo jest tu bardzo nudno igłupio. Pa nudziarze.
17.05.2003 12:52 Alf
Tak, wracaj na Białoruś.
A Alf i Alfowa będą kupować w Tesco.

Poza tym głosujcie za UE, bo inaczej czeka nas najazd takich buraków jakie ostatnio odwiedzaja to forum, a pani "rywingate" zostanie ministrem finansów (bo prowadziła własny sklepik i "się zna")
17.05.2003 16:26 #RR
Polaków, Polaku, pisze się z wielkiej litery!
A polskich sieci w Europie nie ma dlatego, że jesteśmy narodem idiotów, jak słusznie ocenił nas niegdyś marszałek Piłsudski.
REKLAMA
17.05.2003 17:53 #historyk-wyjątkowo
A jednym z naszych ulubionych sportów jest samoponiżenie i obrażąnie tych, którzy odważą się myśleć, nieprawdaż RR.
PS. jakiś czas temu czytałem wyniki badań ,z których wynikało,że nasz autostereotyp (czyli jak postrzegamy siebie) jest gorzy od tego jak postrzagamy inne nacje i jak one nas postrzegają. A warto pamiętać,że trudno jest szanować cokolwiek, jeśli się nie szanuje siebie.
17.05.2003 20:26 #Marta
"czytałem wyniki badań ,z których wynikało,że nasz autostereotyp (czyli jak postrzegamy siebie) jest gorzy od tego jak postrzagamy inne nacje "

A dziwisz się?
17.05.2003 23:55 #Piotrek z Odkrytej
Historyku, przez tyle lat wpajano w nas i naszych rodziców, że jesteśmy nikim, więc cóż nowego ? Ty o tym powinienes wiedzieć i zapewne wiesz. A co do poniżania i bluzgów, to zachęcam poczytajcie forum gazety wyborczej. Tam jest wielu "najlepiej wiedzących", obrzucających błotem inaczej myślących i będących z innych miast. Nie trzeba długo szukać, aby poczytać jak bardzo mamy się w ........... Oczywiście uogólniłem, więc przepraszam, bo ogólników nie lubię.
18.05.2003 12:40 #Patriotka
/.../Produkować i handlować w Polsce powinni rodzimi przesiębiorcy POLACY a nie inne nacje./.../ Oto cytat wypowiedzi "Wkurzonego Polaka". Mniemam, że dostosowując się do tego, co przeczytałam nie powinnam czytać ogólnopolskich gazet, bo wszystkie są z udziałem zachodniego kapitału, nie powinnam kupować cytrusów, bananów, i innych owoców południowych, jeść frutti di mare i innych produktów sprowadzanych do Polski, kupować samochodu, bo nie ma polskiego koncernu samochodowego, używać telefonu stacjonarnego (TP S.A. zaprzedała się przecież Francuzom), a tym bardziej komórkowego, telewizora, radiomagnetofonu, magnetowidu, DVD, komputera, korzystać z internetu itp. itd.........
18.05.2003 12:52 #Patriotka c.d.
A..., zapomniałabym - pod żadnym pozorem nie wolno zostawiać polskich pieniędzy w większości banków, jeść "Ptasiego mleczka", "Torcika wedlowskiego", "Mieszanki wedlowskiej", łakoci z Goplany, używać większości kosmetyków, pić wina, piwa, kupować mieszkania od Dom Development i paru innych developerów, jeździć na rowerze, czytać wielu nowo wydanych książek....., bo wiąże się to ze wspieraniem obcego kapitału.
REKLAMA
18.05.2003 13:31 #Historyk-wyjątkowo
Naprawdę nie trzeba być szowinistą, by być przeciwko KOLEJNEMU supermarketowi w Białołęce. To jest redukcja ad absurdum. Obcy kapitał ma swoje ujemne i dobre strony- racjolność jest ekonomiczna, a nie narodowa czy proeuropejska.
18.05.2003 13:42 #mexico
Patriotka - kocham Cię.
18.05.2003 19:21 #Paula
Szczerze mowiac, to ja sie ciesze, ze w koncu na terenie Bialoleki bedzie jakis duzy hipermarket.Wreszcie nie bede po ubrania musiala jezdzic do Carrefoura :)!
18.05.2003 23:51 #Vladymir
A dlaczego mamy wytaczać wojnę supermarketom na Białołęce ? Toż to myslenie średniowieczne !!! Jeżeli pragniemy plskiego handlu na polskiej ziemi, to pokonajmy zachodnich inwestorów taką małą, subtelną bronią: CENAMI. Niech nasi sklepikarze nie rąbią nas na wadze, niech nie ograbiają nas na zawyżonych cenach, niech nie rozbojują nas ordynarnie hamskimi marżami po 200 % ceny hurtowej, a wtedy może sklonie sie do kupowania w POLSKIM sklepie. bo dopuki pieluchy w selgrosie będą o 50 % tańsze niż na polskim bazarze, czy sklepie, to moja noga w polskim sklepie nie postanie. Jestem przede wszystkim KONSUMENTEM, który kupuje najtaniej, bo najmniej zarabiam, a dopiero, jak mi coś w sakiewce zostanie, to jestem POLAKIEM. BO POLSkOŚCIĄ dzieci nie wyżywię, a tanią żywnością z Selgrosa i owszem, nawet bardzo dobrze mi to wychodzi.
19.05.2003 10:49 #nickx
Historyku posłuchaj sobie piosenki spowiedź Kazika, na pewno zrozumiesz co chcę powiedzieć.
Do Vladymira, też jestem za supermarketami bo jest taniej, mnie też wkurza płacenie babie na bazarze podwójnie za towar kupiony w Selgrosie.
Ale do Patriotki. Czy widzisz co piszesz? O czym to świadczy? Odpowiem Ci jedym zdaniem - to znaczy zero polskiej gospodarki.
Hurrrra. Nie chce mi się już pisać i tylko jedno mnie dziwi, ludzie paczemu tu jeszcze siedzicie?
REKLAMA
19.05.2003 12:11 #NN
Według znanego powiedzenia: ręce i nogi opadają!
19.05.2003 16:07 #inteligent
Tylko,że inteligencja sama w sobie jest zbyt słaba i dopiero wraz z sklepikarzamii etc. tworzy jakąś siłą zwaną klasą średnią. To ta klasa walczy o przedszkola, dostęp do słuzby zdrowia i lepszą oświatę. Te problemy (tu zgadzam się Wyborcą) dla bogatszych i biedniejszych są abstrakcją. Czy warto więc skazywać potencjalnego sojusznika za kilkadziesiąt zł miesięcznie na "wymarcie".
19.05.2003 21:15 #abyt słaby intelektualnie
Tylko,że inteligencja sama w sobie jest zbyt słaba i dopiero wraz z sklepikarzamii etc. tworzy jakąś siłą zwaną klasą średnią.

Rozumiem, ale do czego to się odnosi?

To ta klasa walczy o przedszkola, dostęp do słuzby zdrowia i lepszą oświatę. Te problemy (tu zgadzam się Wyborcą) dla bogatszych i biedniejszych są abstrakcją.

Rozumiem.

Czy warto więc skazywać potencjalnego sojusznika za kilkadziesiąt zł miesięcznie na "wymarcie".

Niestety nie rozumiem i nie widzę związku z tematem.
20.05.2003 08:47 #nowodworzanin
>#Historyk-wyjątkowo 2003.05.18 13:31
>Naprawdę nie trzeba być szowinistą, by być przeciwko KOLEJNEMU supermarketowi w Białołęce.

Jest ich tak dużo na blisko 70.000 mieszkanców?

6964/7322 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Białołęka

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (tj. adresu IP, który zapisze się automatycznie) przez Echo Media Plus sp. z o.o. z siedzibą w Legionowie, ul. Wspólna 3.
Niniejsza zgoda jest warunkiem koniecznym do skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Dane osobowe są przetwarzane w sposób zapewniający ich bezpieczeństwo i poufność. Z Inspektorem Ochrony Danych można kontaktować się mailowo pod adresem poczty elektronicznej: rodo@gazetaecho.pl.
Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w zakresie celu ich podania, tj. skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl.
W tym wypadku nie jest możliwe wycofanie zgody na przetwarzanie danych osobowych w postaci adresu IP.
Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w zakresie naruszenia prawa do ochrony danych osobowych lub innych praw przyznanych na mocy RODO.

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
REKLAMA
REKLAMA

Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Wyprzedaż -55%!
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Nowości do -45%

Ogłoszenia drobne

Biuro do wynajęcia
 Witaj, pomóż tej osobie, ale tylko tej jednej lub tej samej, która znajduje się w krytycznej potrzebie finansowej i która będzie mogła kiedyś posiadać środki, aby dokonać zwrotu w spokoju i tak jak otrzymała. Zdecydowałem się na pożyczkę finansową między osobami, które bardzo różnią się od kredytu bankowego wyłącznie w celu udzielenia pomocy tym, którym odmówiono pożyczek przez banki z różnych powodów, więc próbując temu zaradzić, trochę sektora zysku. leszekadam.spiewak@gmail.com

Kursy, szkolenia
 Get in touch with a genuine lender. It was amazing how I got the loan. After meeting with (Credit Union Of Dr James Eric) I was able to get my loan, now my business is working well. I want to let you know all this today because it is very fast and 100% reliable. Contact email {financialserviceoffer876@gmail.com} What's-app No: +918929509036

GIEŁDA SĄSIADÓW - TANIO KUPIĘ
 Kupię Fiata 126p tel 503 999 156

Kupię samochód
 Mobilny skup aut za gotówkę Warszawa i okolice - 571-460-990 www.skupautwaw.pl

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
REKLAMA
REKLAMA